احتمال زمین‌گیر‌شدن ناوگان هوایی با تداوم قیمت‌گذاری دستوری بلیت هواپیما؛ پشت پرده کمبود بلیت هواپیما چیست؟

افزایش گرانی‌ها در بازار و مدیران در خواب/ تنظیم بازار را به دست چه کسانی سپرده اند؟

«مرتضی عاطفی» شهردار، در آیین رونمایی از برند شهری بندر کیاشهر: هدف از برندسازی، کشف مولفه‌های هویتی شهر برای خلق تصویری منحصربه‌فرد است

فرخی میکال؛ نرخ خرید تضمینی برگ سبز چای باید افزایش پیدا کند

جدل شدید «حقوق کارمندان و کارگران» در بهارستان / بلندگوی نماینده معترض، «قطع» شد / او به جایگاه هیات رئیسه رفت

جزئیات عرضه گوشت منجمد بسته‌بندی/ قیمت‌های جدید اعلام شد

مسافران چگونه می‌توانند ارز مسافرتی دریافت کنند؟

آغاز ثبت نام وام ضروری بازنشستگان کشوری از پس فردا

فرخی میکال: قرارگاه کنترل قیمت بازار در استان‌ها تشکیل شود/ گرانی‌ها، سفره مردم را هر روز کوچک‌تر می‌کند

گیلان میزبان تولید کنندگان برتر کشور ؛ چهارمین جشنواره و نمایشگاه تولید ملی در رشت

آیین افتتاح پروژه های مدیریت شهری لاهیجان با حضور استاندار گیلان

رئیس سازمان چای کشور خبر داد؛ پرداخت ۹۵ درصد از مطالبات چایکاران

کد خبر: 20504 | تاریخ انتشار: 16:00:44 - شنبه 7 ژانویه 2023 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس ؛ باید مشخص شود که آیا در افزایش قیمت خودرو، دست های پشت پرده ای وجود دارد؟ / وزیر صمت نه تنها به تعهدات خود عمل نکرده، بلکه وضعیت عرضه و نرخ خودرو هم نابسامان شده

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس گفت: افزایش بی رویه نرخ خودرو اصلا قابل پذیرش نیست در حقیقت باید مشخص شود که چه عواملی باعث افزایش قیمت خودرو می شود؟ آیا دست های پشت پرده ای وجود دارد؟ لذا این مطالبه مردم است و باید در اسرع وقت برای متعادل کردن نرخ خودرو تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.

کاشف خبر /  به نقل از خانه ملت ، رسول فرخی میکال با انتقاد از عملکرد وزارت صمت و خودروسازان گفت: شرایط اقتصادی و مشکلات تولیدکنندگان را نیز درک می کنم اما واقعا برخی توجیه در ارائه خدمات ضعیف توسط خودروسازان قابل قبول نیست، مردم همیشه پای انقلاب بوده اند و خواهند بود و جانشان را برای انقلاب فدا می کنند بنابراین وظیفه مسئولان ارائه خدمات مطلوب به مردم و رسیدگی به مشکلات است.

مردم از وضعیت بازار خودرو رضایت ندارند

نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان در مجلس افزود: مسائل اقتصادی در ابعاد مختلف باید حل شود بطور مثال مردم از وضعیت بازار خودرو رضایت ندارند و این گلایه ها را به نمایندگان خود در مجلس منتقل می کنند و ما وظیفه داریم مشکلات را پیگیری کنیم.

فرخی میکال با بیان اینکه یکی از نیازهای رفاهی خانوار تامین خودرو است، گفت: متاسفانه عملکرد به گونه ای است که خودرو به اشتباه به کالای سرمایه ای تبدیل شده و از طرفی کیفیت و قیمت خودرو نیز مناسب نیست و نمی توان به مردم گفت چون خودروساز و وزارت صمت همیشه بهانه مشکلات تولید را مطرح می کنند بنابراین با این وضعیت کنار بیایید بنابراین باید با اتخاذ تدابیر صنعت خودروسازی را متحول کرد

آقای وزیر صمت قول داده بودند قیمت خودرو اقتصادی شود

وی با تاکید بر رسیدگی به مشکلات مردم افزود: آقای وزیر صمت قول داده بودند که قرعه کشی خودرو را بردارند و قیمت خودرو را هم اقتصادی کنند اما اکنون شاهد هستیم نه تنها به این تعهدات خود عمل نکردند، بلکه وضعیت عرضه و همچنین نرخ خودرو هم نابسامان شده است.

نماینده مردم سیاهکل و لاهیجان در مجلس بیان کرد: افزایش بی رویه نرخ خودرو اصلا قابل پذیرش نیست و باید فرآیند قیمت گذاری خودرو را بررسی کنند و مشخص شود که چه عواملی باعث افزایش قیمت خودرو می شود؟ آیا دست های پشت پرده ای وجود دارد؟ لذا این مطالبه مردم است و باید در اسرع وقت برای متعادل کردن نرخ خودرو تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.

انتقاد از تاخیر در تحویل خودروهای پیش فروش شده / نباید تبعیضی در تحویل خودروهای پیش فروش باشد

این نماینده مردم در مجلس با انتقاد از تاخیر در تحویل خودروهای پیش فروش شده در موعد تعیین شده اظهار کرد: افرادی هستند که در قرعه کشی های خودرو برنده شدند و یک بازه زمانی برای تحویل خودرو آنها مشخص شده اما متاسفانه خودروسازان علی رغم اتمام بازه زمانی تحویل خودرو، شاید به دلیل درصد پایین جریمه تاخیر در تحویل خودرو، به وعده خود هم عمل نمی کنند حتی در شرایطی که قیمت خودرو با نوسان شدید روبرو است باید مشخص وشفاف سازی شود با چه مکانیزمی کدام برندگان قرعه کشی اول بازه زمانی آگهی خودرو را تحویل می گیرند یا آخر دوره؟ تا تبعیضی در تحویل خودروهای پیش فروش شده نباشد؛ بنابراین باید برای حل این موضوعات باید چاره ای اندیشیده شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار