زنان قربانی اسیدپاشی مدل لباس شدند

رویکردهای غلط فرهنگی مجرم و قربانی می‌سازد/ اخیرا ۱۰ مورد به دلیل قتل ناموسی کشته شدند

پخش زنده جشن الفبا و جشن تکلیف از شبکه های باران و شما

برادری جان خواهرش را به آتش کشید

کمیسیون فرهنگی امور بانوان شهرستان لاهیجان برگزار شد .

افتتاح سردخانه مرحوم سید رضی فلاح چای

دختر ۱۴ ساله ای که توسط پدر سر بریده شد!

حال و هوای عید فطر در شت

همزمان با روز قدس پرچم کشور فلسطین در لاهیجان به اهتزاز درآمد

دولت تدبیر وامید همواره به ظرفیتهای جوانان و استفاده ازآنان اهتمام ویژه ای دارد

دانشگاه علوم پزشکی گیلان در خصوص فاسیولا هشدار داد

مراسم احیای شب ۲۳ ماه رمضان _ لاهیجان

کد خبر: 4777 | تاریخ انتشار: 15:01:05 - سه‌شنبه 17 مارس 2020 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

توزیع هزار بسته معیشتی و بهداشتی و درغالب طرح آستان مهربانی

طرح آستان مهربانی در ۵۰ بقعه متبرکه شهرستانهای لاهیجان وسیاهکل برگزارمیشود
حجت السلام والمسلمین سید حامد میرحسینی اشکوری از توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته حمایتی برای خانواده های کم درآمد و کم برخوردار در قالب طرح آستان مهربانی خبر داد

حجت السلام والمسلمین سید حامد میرحسینی اشکوری در گفتگو با یاوران وقف گفت : امسال باتوجه به شیوع بیماری کرونا طرح آرامش بهاری دربقاع متبرکه برگزارنخواهدشد .

اشکوری ضمن درخواست از مردم عزیز و متدین که در شب عید به اماکن متبرکه وآرامستانها مراجعه کنند ، اظهار داشت : امناهای عزیز از باز کردن مساجد و بقاع و برگزاری برنامه های سال های گذشته در شب عید خودداری نمایند .

اشکوری ضمن اشاره به دستور رییس سازمان اوقاف کشور در زمینه برگزاری طرح آستان مهربانی بیان داشت : این طرح به جهت کمک به اقشار کم درآمد و کم برخوردار جامعه که درجواراین امام زادگان زندگی میکنند اجرا خواهد شد.

وی در ادامه بیان داشت : پیش بینی میکنیم تا پایان این طرح هزار بسته معیشتی و بهداشتی را به مردم عزیز هدیه نمائیم .

اشکوری ضمن اشاره به عضویت این اداره در ستاد مردمی مبارزه با کرونا ، اظهار داشت :از آغاز این بیماری تا کنون بیش از پنجاه میلیون تومن از کمکهای جمع آوری شده خیرین و از محل موقوفات منطبق به کارگاههای خانگی و مساجد و بقاع که درتولید ماسک و دستکش پرداخت شده است .

سید حامد میرحسینی از همکاری مردم و مجاورین آرامستان آقاسیدمحمد یمنی جهت همکاری در دفن اموات تشکر کرد و گفت : امیدواریم به زودی وضعیت ارامستان عمومی و جدید لاهیجان نیز از سوی شهرداری مشخص گردد .

رییس اداره اوقاف و امورخیریه لاهیجان و سیاهکل از پای کار بودن این اداره تا ریشه کن کردن ویروس کرونا خبرداد و گفت : لازم است از همت امامان جمعه لاهیجان و سیاهکل ، تدبیر فرمانداران دو شهرستان ، تیم مدیریت شهری لاهیجان و سیاهکل و روحانیان جهادی ، بسیحیان ، اعضای ستاد مردمی مقابله با کرونا و الخصوص پزشکان و پرستاران تشکر ویژه ایی داشته باشیم .

اشکوری در پایان ضمن ارزوی سال خوب و خوش برای ایرانیان بیان داشت : امیدواریم هر چه زودتر این ویروس منحوس ریشه کن شود و زندگی مردم به روال عادی برگردد

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار