مهرداد آبسالان: امروز «تئاتر سکته کرده است» باید فکری به حال این هنر کرد/ مبلغ اجاره سالن دولتی تقریباً دو برابر خصوصی است!

آسیب دیدن ۴۰۰۰ خانه از سیلاب آستارا

در صورت تایید شورای نگهبان ؛ لایحه عفاف و حجاب برای سه سال به صورت آزمایشی اجرا می‌شود

گشت ارشاد به این دلیل شکست خورد و به ضدحجاب تبدیل شد

چرا گیلان اینقدر پیر شده؟/ فریادهای خشمگین طلاق،جای خنده کودکان نشسته چرا گیلان اینقدر پیر شده؟/ فریادهای خشمگین طلاق،جای خنده کودکان نشسته

احمدی نژاد؛ اساتید را اخراج کرد بعد ناراحت شد! / اخراج در دولت رئیسی؛ انقلاب فرهنگیِ چندم؟

قاتل سریالی مجازی بازداشت شد

رمزگشایی از پروژه حذف اساتید از سوی آزاد ارمکی / ایرانیان زمانی که مرفه هستند انقلاب کرده، اما زمانی که فقیر می‌شوند، اصلاح می‌کنند

محدودیت تازه برای آرایشگران زنانه

سودجویی از ۵۰۰ نفر به بهانه اخذ اقامت

زنده‌دل، دبیر دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان شد

کودکان بار این بی‌مسئولیتی‌ها را به دوش می‌کشند/ آمار بالای استفاده از فیلترشکن در بین کودکان ابتدایی

کد خبر: 21953 | تاریخ انتشار: 21:48:37 - شنبه 18 مارس 2023 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

یادداشت همسر زنده یاد سعید تحویلداری در پاسخ به مطالب منتشر شده اخیر در فضای مجازی

کاشف خبر / بعد از گذشت حدود ۱۰ روز از فوت همسرم زنده یاد سعید تحویلداری متاسفانه از عزیزان مطالبی شنیده ام که برایم قابل باور نبود؛ پس از اینکه خودم در اینترنت خواندم بسیار متعجب گشتم و بر آن شدم تا برخی از مطالب کذب را روشن نمایم تا سوءتفاهمی برای خوانندگان پیش نیاید.
در جایی خواندم که زنده یاد سعید تحویلداری ممنوع الکار بودند این مطلب صحت نداشته و ایشان به خواست خودشان مدتی از دنیای هنر فاصله گرفتند.
در جایی دیگر ذکر شده بود که ایشان تالار سیاه چومه را ساختند در صورتی که تالار سیاه چومه متعلق به آقای جعفری مذهب بود که همسرم تالار را از این آقا اجاره نموده بودند.
به نظر می رسد برخی از عزیزان که اساتید بسیار برجسته ای نیز هستند به عمد یا غیر عمد وقایع را آنگونه که خود در ذهنشان ساخته اند بیان نمودند نه آنطور که واقعاً اتفاق افتاده بوده!
طبیعی به نظر می رسد که وقتی شما چندین دوست به طور مثال به اسم حسن داشته باشید ممکن است صدای همگی را پای تلفن نشناسید و وقتی طرف می گوید فلانی هستم بپرسید کدام حسن؟! و لزوماً این به معنای فراموش کردن همه چیز نیست!
زنده یاد سعید تحویلداری هرگز در تمام مدت بیماری خود خانواده‌اش علی الخصوص بنده را تا آخرین لحظه فراموش نکرده بودند و تمامی خانواده و همینطور کلیه پرسنل ICU بیمارستان آریا که از ایشان مراقبت می‌نمودند گواه این مطلب هستند که حتی وقتی قادر صحبت کردن نبودند به صدای بنده واکنش داشتند و بنده را می شناختند.
امیدوارم با بیان این مطالب عزیزانی که مطالب کذب را نشر دادند نسبت به اصلاح آنچه ذکر کرده‌اند اقدام نمایند تا مجبور به پیگیری موضوع از طریق مراجع قانونی جهت نشر این اکاذیب نگردیم.
با سپاس

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار