مهرداد آبسالان: امروز «تئاتر سکته کرده است» باید فکری به حال این هنر کرد/ مبلغ اجاره سالن دولتی تقریباً دو برابر خصوصی است!

احمدی نژاد؛ اساتید را اخراج کرد بعد ناراحت شد! / اخراج در دولت رئیسی؛ انقلاب فرهنگیِ چندم؟

رمزگشایی از پروژه حذف اساتید از سوی آزاد ارمکی / ایرانیان زمانی که مرفه هستند انقلاب کرده، اما زمانی که فقیر می‌شوند، اصلاح می‌کنند

زنده‌دل، دبیر دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان شد

رئیس دانشگاه آزاد سیاهکل اعلام کرد: دانشگاه آزاد واحد سیاهکل ، ظرفیت افزایش در چند رشته و ارائه تحصیلات تکمیلی در مقاطع بالاتر دارد/ با ساماندهی ‘دانشکده مهارت و کارآفرینی سیاهکل’، تحصیلات تئوری و مهارت های اجرایی فارغ التحصیلان بر هم منطبق می‌شود

فیلم های کوتاه “طالب” و “تلاطم زندگی” در تماشاخانه هفت رشت اکران شد

آخرین شب اجرای تئاتر «چخفته» در سالن هلال احمر رشت

در تلفیق مصوب شد؛ نهضت سوادآموزی منحل می‌شود

تجلیل خانه مطبوعات لاهیجان از خبرنگاران

شهردار سیاهکل در همایش تجلیل از خبرنگاران ؛ رسانه‌ها پیشران توسعه، عمران و آبادانی شهری هستند

کتابخانه استاندارد، مطالبه لاهیجانی‌ها

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان لاهیجان به مناسبت روز خبرنگار

کد خبر: 21630 | تاریخ انتشار: 11:51:29 - دوشنبه 6 مارس 2023 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

مراسم رونمایی از برند شهری بندر کیاشهر برگزار شد

شهردار کیاشهر: به واسطه پیشینه تاریخی پر افتخار مرتبط با شیلات و ماهیان خاویاری و همچنین استفاده از نظرات شهروندان، سبب شد تا این برند را برای شهر بندرکیاشهر انتخاب کنیم

کاشف خبر / مرتضی عاطفی ، شهردار بندرکیاشهر در  مراسم  رونمایی از برند «بندرکیاشهر تاریخ خاویار خزر» ضمن خیر مقدم به حاضران اظهار داشت:  به واسطه پیشینه تاریخی پر افتخار مرتبط با شیلات و ماهیان خاویاری و همچنین استفاده از نظرات شهروندان، سبب شد تا این برند را برای شهر بندرکیاشهر انتخاب کنیم.
وی در ادامه خاطر نشان ساخت:  بندر کیاشهر  این لیاقت را دارد که  در سطوح بین المللی جایگاه ویژه‌ای داشته باشد و این جایگاه به دست نخواهد آمد مگر اینکه در ابتدا کیاشهروندان با این برند ارتباط لازم را برقرار کنند و مبلغ این شعار و برند باشند.

در ادامه این  مراسم فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با اشاره به نقش شهروندان در ساختن شهر مطلوب  اظهار داشت :  شهروندان ، شهر سکونتگاهی انتخاب کرده در ساختن آن نقش بسزائی دارند و تعیین کننده ساختار شهر هستند
وی افزود: یکی از ساختارهای که شهرها را می‌سازد پارلمان شهری یعنی همان شورا و شهرداری است. ارتباط صمیمی و همکاری و تعامل بین این دو باعث پیشرفت و توسعه شهر خواهد بود. مدیریت شهری می‌تواند راهگشا باشد و شهرها را در مسیر پیشرفت قرار دهد.
آرنگ با بیان اینکه که کارشناسان شهرسازی معتقد هستند سه مقوله هوشمند سازی، مدیریت منابع و جلب مشارکت های مردمی شهر باید اداره شود : هوشمندسازی در مدیریت شهری بسیار مهم است که این موضوع را در شهرستان آستانه اشرفیه شروع کردیم و امیدواریم با استقبال شهروندان روبرو شود.
وی با تاکید بر این مطلب که مدیریت منابع فقط پول نیست، گفت: استفاده از منابع انسانی است از مهمترین مولفه‌های مدیریت است و در شهر بندرکیاشهر مدیری جوان و خوش فکر است که سرآمد در بین شهرداران استان و از شهرداران پر توان استان گیلان است.

فرماندار آستانه اشرفیه در ادامه با اشاره به اینکه جلب مشارکت همان سرمایه‌گذاری است، یادآور شد: از مدیریت شهری میخواهم که از توان سرمایه‌گذاری مهاجرین به استان و شهرها برای توسعه استان و شهر خودمان استفاده کنیم البته باید اراضی کشاورزی و منابع طبیعی با دقت حفظ و حراست کنیم.

 

 

گیلان صدر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار