آسیب دیدن ۴۰۰۰ خانه از سیلاب آستارا

در صورت تایید شورای نگهبان ؛ لایحه عفاف و حجاب برای سه سال به صورت آزمایشی اجرا می‌شود

گشت ارشاد به این دلیل شکست خورد و به ضدحجاب تبدیل شد

چرا گیلان اینقدر پیر شده؟/ فریادهای خشمگین طلاق،جای خنده کودکان نشسته چرا گیلان اینقدر پیر شده؟/ فریادهای خشمگین طلاق،جای خنده کودکان نشسته

قاتل سریالی مجازی بازداشت شد

محدودیت تازه برای آرایشگران زنانه

سودجویی از ۵۰۰ نفر به بهانه اخذ اقامت

کودکان بار این بی‌مسئولیتی‌ها را به دوش می‌کشند/ آمار بالای استفاده از فیلترشکن در بین کودکان ابتدایی

از هر ۳۶ ازدواج یکی ختم به طلاق می شود !

حجاب علیه حجاب/ می خواهند با این عباهای راحت،چادر را از سر زنها بردارند!

رشد بیش از ۴۰درصدی خودکشی در ایران

پیدا شدن جسد جوان غرق شده در رودسر

کد خبر: 16069 | تاریخ انتشار: 10:21:53 - پنج‌شنبه 2 ژوئن 2022 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

ستاد ساماندهی سواحل گیلان؛ استقرار بیش از هزار ناجی غریق در نوار ساحلی گیلان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار از فعالیت بیش از هزار ناجی غریق، در طرح‌های سالم‌سازی دریا در گیلان خبر داد.
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار در نشست اعضای ستاد ساماندهی سواحل گیلان گفت: تابستان امسال در طرح‌های سالم‌سازی دریا هزار و ٣۴ ناجی غریق مستقر خواهند شد.

حسین مصطفی پور با اشاره به وجود حدود ۳۰۰ کیلومتر نوار ساحلی در گیلان ، افزود : ٩ پایگاه امداد و نجات نیز در شهرستان‌های ساحلی استان مستقر شده و خدمات مختلف ارائه خواهند داد.

وی با تاکید بر اجرای درست دستورالعمل‌های اجرایی ستاد ساماندهی سواحل ، گفت : با گسترش شناگاه‌ها و افزایش طرح‌های سالم‌سازی دریا با استفاده از حداکثر ظرفیت ، شرایط لازم برای استفاده بهینه گردشگران از سواحل و دریا فراهم خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یکی از ابعاد مهم آزادسازی سواحل با دستور رئیس جمهوری و پیگیری استاندار را، در اختیار مردم قرار گرفتن عرصه‌های بیشتری از سواحل دریا عنوان کرد و افزود: با تلاش بیشتر و جلوگیری از هرگونه سهل انگاری و کوتاهی، مردم باید از فرصت و نعمت آزاد سازی سواحل به بهترین شکل ممکن بهره ببرند.

حسین مصطفی پور با تاکید بر اهمیت حفظ جان و تامین سلامت مردم ، گردشگران و میهمانان ، خاطرنشان کرد: ضمن فراهم کردن شرایط لازم و فضای تفریحی و پر نشاط برای خانواده‌ها ، باید مشکلات مختلف فرهنگی و دغدغه‌های اجتماعی را نیز از خانواده‌ها و سواحل دور کرد.

وی مدیریت بهینه و هدایت فرهنگی را نیز از اولویت‌های اصلی ستاد ساماندهی سواحل دانست و گفت : گروه‌های بازرسی با بررسی و نظارت بر سواحل و تفرجگاه‌ها ضمن کمک به بهره برداران ، وظایف خود را به خوبی انجام خواهند داد.

در این نشست همچنین برخی از مدیران کل و روسای ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان حاضر در سالن و تعدادی از فرمانداران از طریق ارتباط تصویری ، نظرات و مطالب خود را در خصوص اجرای بهینه طرح سالم سازی دریا در تابستان امسال بیان کردند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار