زمینه ورود جوانان فعال و متخصص به عرصه تولید و مولدسازی فراهم شود / با جان و دل، پذیرای نظرات نخبگان جوان هستم / تکلیف به بانک‌ها در ارائه تسهیلات مرتبط با ازدواج / فرهنگ‌سازی، راهکار اصلی افزایش جمعیت است

ثبت اولین رکورد جهانی گینس در گیلان

جام رمضان باعث ایجاد شور و نشاط در بین جوانان شد

ایران قهرمان رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جوانان در رشت شد

آغاز رقابتهای کشتی فرنگی بین المللی جام شاهد در رشت

گیلان میزبان مسابقات بین المللی کشتی فرنگی 

آرش هدایتی رئیس هیات جودوی گیلان شد

آغاز عملیات اجرایی کاشت چمن طبیعی ورزشگاه عضدی رشت

قهرمانان سرمایه اجتماعی هستند / در حوزه زیر ساختی با مشکل مواجه هستیم

برنامه مسابقات والیبال بانوان جام رمضان شهرستان لاهیجان

اختصاص ۳۰میلیارد ریال اعتبار برای احداث خانه کشتی ماسال

باید نگاه تخصصی به واگذاری اماکن ورزشی داشته باشیم

کد خبر: 15442 | تاریخ انتشار: 20:50:11 - جمعه 1 آوریل 2022 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

انتصاب سرپرست هیات جودو استان گیلان

طی حکمی از سوی آرش میر اسماعیلی، رئیس فدراسیون جودوی جمهوری اسلامی ایران، استاد حسن عیوضی، بعنوان سرپرست هیات جودو استان گیلان، منصوب شد.

با توجه به اعلام رسمی وزارت ورزش در خصوص اینکه رشته دفاع شخصی زیر نظر فدراسیون جودو میباشد و استاد حسن عیوضی نیز یکی از قهرمانان بین المللی در این رشته ورزشی است، با حسن اعتماد رییس فدراسیون جودو به عنوان سرپرست هیات جودوی استان گیلان انتخاب شد.

در حکم انتصاب وی اینچنین آمده است: نظر به تجارب، تعهد و سوابق ورزشی ارزشمندی که دارید، به موجب این حکم، بعنوان سرپرست هیات جودو استان گیلان منصوب می شوید. امید است در سایه الطاف الهی با هماهنگی و همکاری مسئولین فدراسیون نسبت به پیشبرد اهداف و وظایف محوله موفق و موید باشید. توفیق روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

استاد حسن عیوضی، دارای عناوین قهرمانی در رشته های ورزشی ست .همچنین ریاست هیات تکواندوی کارگران استان گیلان و تدریس رشته های هاپکیدو و دفاع شخصی نیز از دیگر سوابق ورزشی او میباشد. عیوضی دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی و نویسنده کتابهای تخصصی ورزشی و دارای سابقه تدریس در دانشگاههای استان است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار