راه اندازی اتاق ملاقات اختصاصی کودک و پدر بزودی در زندان مرکزی رشت

استعدادی که برانکو کشف کرد در تور رایکا بابل

زیباترین کیتهای لیگ یک آزادگان بر تن بازیکنان بابلی با برند سمین اسپورت

فرماندار لاهیجان در ستاد مدیریت مقابله با کرونا اعلام کرد: ۸۹ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های لاهیجان بستری هستند/ تست کرونای ۵۴۷ نفر طی ۱۰ روز گذشته در لاهیجان مثبت شده است

ارایه البسه با کیفیت ورزشی هدف شرکت سمین اسپورت / طراحی اختصاصی لباس برای تیم های فوتبال کشور

پیام تسلیت رئیس سازمان چای کشور در پی درگذشت سردار حق بین

سامانه حمایت از خانواده زندانیان ساخت بستری هموار در راستای حمایتهای ویژه از آنان است

آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان گیلان تا ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

جشن مهربانی ، پویش همگانی گیلان همدل ، جهت آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد با کمک خیرین به اجرا در آمد

آخرین و جدیدترین آمار کرونایی استان گیلان تا ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

جای خالی ایده های نو در لاهیجان زیبا

محسن قاضی مرادی درگذشت

کد خبر: 9611 | تاریخ انتشار: 0:02:08 - دوشنبه 11 ژانویه 2021 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

اهدای ۱۳ عدد تبلت به دانش آموزان نیازمند و درس خوان توسط کامبک _ لاهیجان

کاشف خبر / به گزارش روابط عمومی کمیته اجتماعی مبارزه با کرونا (کام‌بک) تعداد ۱۳عدد تبلت توسط کام‌بک به تعدادی از دانش آموزان درس‌خوان و نیازمند اهدا شد.

در این مراسم که در روز یکشنبه تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ با حضور آقای حسن پور رییس محترم اداره آموزش و پرورش رودبنه و نماینده آموزش و پرورش لاهیجان در سالن دکتر وارسته نظام پزشکی لاهیجان- سیاهکل برگزار شد، تعداد ۱۳ عدد تبلت به دانش آموزان درس‌خوان و نیازمند با حضور مدیران مدارس مربوطه اهدا شد.

شایان ذکر است گروه کام‌بک از اسفند ۹۸ فعالیت خود را آغاز نموده و در «مرحله اول» با یاری خیرین توانسته نسبت به تهیه و توزیع سبد غذایی ۱۲۰ سبد کالا به ارزش هر سبد هفت میلیون ریال و در «مرحله دوم» با خرید و اهدای ۲۴۰۰۰ عدد دستکش لاتکس به بیمارستان پیروز لاهیجان و «در مرحله سوم» با تهیه و اهدای تعداد ۶۸ تبلت برای دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل در مسیر اجرای اهداف نوع دوستانه و حمایتی خود از اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا گام بردارد. بدین ترتیب این ۶۸ دانش آموز فرآیند آموزشی خود را از سرگرفته و به کلاس‌های درس مجازی برمی‌گردند و مجموعه کام‌بک در مسیر اجرای اهداف نوع دوستانه و حمایتی خود از اقشار آسیب دیده از بیماری کرونا امیدوار است بتواند در رفع مشکل مشکل ۳۳۲ نفر باقیمانده گام بردارد.

گفتنی است کام‌بک با همکاری و پیگیری از طریق ادارات آموزش و پرورش شهرهای لاهیجان، رودبنه، سیاهکل و دیلمان و تهیه فهرست دانش‌آموزانی که امکان استفاده از برنامه شاد را نداشته و یا در تهیه گوشی یا تبلت مشکل داشتند، نخست ۱۲۰۰ نفر از دانش‌آموزان معرفی شدند که به دنبال جلسات حضوری با مدیران مدارس و … تصمیم به این شد که در مرحله اول دانش‌آموزان مدارس متوسطه‌ی ۱ و ۲ در اولویت قرار گیرند.
بعد از برگزاری جلسات مکرر با مدیران محترم مدارس مشخص شد تعداد ۱۲۰ نفر دانش آموز متوسطه‌ی ۱ و ۲ ، و ۲۸۰ دانش‌آموز ابتدایی نیاز اضطراری به تبلت دارند که امروز ۱۳ عدد تبلت در مراسمی نمادین با حضور مسئولین آموزش و پرورش در سالن دکتر وارسته نظام پزشکی لاهیجان- سیاهکل در اختیار دانش‌آموزان منتخب قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی کمیته اجتماعی مبارزه با کرونا (کام‌بک) روند توزیع تبلت در طول هفته جاری با هماهنگی مدیران مدارس و مسئولین محترم آموزش و پرورش ادامه خواهد یافت. لازم به یادآوری است که تعداد تبلت‌های خریداری شده پاسخگوی شمار واقعی دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل منطقه نیست و کام‌بک در انتظار یاری و همراهی همشهریان و دلسوزان است و ما همچنان بر گسترش زنجیره مهربانی به دور منطقه خود اصرار داریم.

بیایید یکی از حلقه‌های زنجیره مهربانی کام‌بک باشیم…

شماره حساب دریافت کمک‌های مردمی کامبک:
بانک مسکن لاهیجان به نام نظام پزشکی لاهیجان- سیاهکل:
شماره حساب: ۴۲۰۰۰۰۰۰۷۲۱۱
شبا: ۱۹۰۱۴۰۰۴۰۰۰۰۴۲۰۰۰۰۰۰۷۲۱۱ IR
کارت: ۶۲۸۰۲۳۱۳۵۰۴۱۰۹۱۵

🌐کام‌بک (کمیته احتماعی مبارزه با کرونا)

سایت:
www.cameback.ir
ایمیل:
kembc@cameback.ir
تلگرام:
@KEMBC

ایسنتاگرام:
Instagram.com/kembc20
تلفن:
۰۱۳-۴۲۲۱۰۶۲۲

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار