بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان ها و مرکز ۱۶ ساعته کرونای شهرستان لاهیجان

جدیدترین رنگ بندی کرونایی استان گیلان تا ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد؛ افزایش سه تا پنج برابری بیماران کرونایی در گیلان

نماز اول وقت در زندانها را درمانگر برنامه های اصلاحی و تربیتی دانست

نشاط و شادمانی توام با ورزش در سبک زندگی ، پویایی و افزایش امید به زندگی زندانیان موثر است

کاندیداتوری نماینده اسبق آستانه اشرفیه در انتخابات میان دوره ای مجلس

حذف دفترچه‌ های بیمه سلامت از اردیبهشت ماه

تحدید نخبگی تهدید نخبگان

پیام تبریک رئیس سازمان چای کشور به مناسبت روز جمهوری اسلامی

پیام فرماندار لاهیجان به مناسبت ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران

غول های عروسکی پیام آور شادی در لاهیجان شدند

اشتغال محصول فرایند مهارت آموزی مددجویان در زندانها است

کد خبر: 9229 | تاریخ انتشار: 21:55:15 - جمعه 18 دسامبر 2020 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

شهردار سیاهکل ؛ همیشه به دنبال حفظ وحدت بوده ام اما قطعا با ارائه مستندات به تشخیص مردم در انتخاب شان کمک خواهم کرد

دکتر ایمان محمدپور نیک بین شهردار سیاهکل طی گفتگویی بیان داشت ؛ همیشه به دنبال حفظ وحدت بودم اما قطعا با ارائه مستندات در زمان مناسب به تشخیص مردم در انتخاب شان کمک خواهم نمود.

شهردار سیاهکل در پاسخ به این که علت چرایی هجمه های اخیر به مدیریت شهری شهرستان چیست، افزود: از ابتدای حضورم در شهرداری مورد لطف و عنایت تمامی اعضای شورا قرار گرفتم اما گذشت زمان و تن ندادن به بسیاری از خواسته های ناصواب ، همیشه موافقین را به مخالفین تبدیل میکند.

وی بیان داشت: با استعانت از پروردگار و اعتماد به مسئولین که همواره کمک رسان و مشوق مدیریت شهری بوده اند در برهه های زمانی متعددی بحران های بزرگی را پشت سر گذاشته ایم. گرچه در این مسیر کم و کاستی ها و قصوری هم صورت گرفته ،اما مردم قطعا خواهند دانست که چه کسانی به دنبال خدمت به آنان هستند.

نیک بین در ادامه افزود: اظهارات و انتقادات اعضا محترم شورا را همواره به نقد جان خریدار بوده ام و ضمن اینکه همواره به دنبال حفظ وحدت بوده ام اما قطعا با ارائه مستندات کافی در آینده ای نزدیک با مردم سخن خواهم گفت و به تشخیص شهروندان در انتخاب شان کمک خواهم کرد و امیدوارم پس از پایان این دوره ۴ ساله همشهریان عزیز سیاهکلی مجددا شاهد چنین وضعیتی برای مجموعه مدیریت شهری نباشند.

شهردار سیاهکل در ادامه بیان داشت: مردم عزیز سیاهکل نیک می دانند که این اتحاد و همدلی و وفاق درون مجموعه ای است که موتور محرک پویایی و شکوفایی مجموعه مدیریت شهری است و شما را ارجاع میدهم به ابتدای فعالیت این دوره شهرداری سیاهکل در زمانی که مجموعه اعضای محترم شورای اسلامی ، وحدت را ملاک پیشبرد شعارهای انتخاباتی خود و وعده هایی که به مردم داده بودند ، می دانستند.

محمدپور نیک بین در پاسخ به سوال خبرنگار گیل و دیلم در مورد علت پاسخ ندادن به سوالات یکی از رسانه های سیاهکل بیان داشت:
شماره تلفن مستقیم شهردار بارها و بارها از جانب بنده به صورت علنی در اختیار مردم عزیز شهر سیاهکل قرار داده شده و اصحاب رسانه و همشهریان عزیز هر زمانی که تماس گرفتند خود را موظف به پاسخگویی دانسته ام ، اما اینکه میفرمایید علت پاسخ ندادن سوالات این رسانه چیست؟ باید خدمت شما عارض شوم ، بنده چندین و چند بار به جهت محک زدن استقلال خبری با خبرنگار آن مصاحبه نمودم که این رسانه با تحریف اظهارات اینجانب از دایره انصاف و استقلال رسانه ای خارج شدند. به نظرم مردم آگاه تر از آنند که ندانند علت ۳ سال تخریب و تضعیف عملکرد مدیریت شهری نمی تواند دغدغه مندی نسبت به رفع معضلات شهری شان باشد.

وی در پایان افزود: با توجه به اینکه کمتر از یکسال به پایان حضورم در شهرداری سیاهکل مانده ، انشاالله در موعد مقرر با مردم سیاهکل سخن خواهم گفت و پاسخ به تمام سوالات مطروحه را به صورت مستند در اختیار تمامی رسانه ها قرار خواهم داد.

گیل و دیلم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار