برگزاری پنج شنبه های عاشورایی در زندانهای گیلان

صدر نشینی لنگرودی ها در لیگ برتر فوتبال بزرگسالان استان گیلان

دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت _ شهرداری همدان

تقدیر از یونس محمودی بعنوان اولین فرماندار کشور در لیگ تندرستی فدراسیون ورزشهای همگانی

استاندار گیلان مطرح کرد: تداوم اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌های کرونایی

برد تیم شهید املاکی لنگرود در دربی شرق گیلان

دیدار تیم های فوتبال نوجوانان استقلال و پرسپولیس

تلاش برای ارتقای فرهنگ ورزش زورخانه ای در زندانهای گیلان

مراسم راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی _ لاهیجان

مشارکت در کارگروهی ، بهره وری و افزایش راندمان کاری ، در اولویتهای سازمانی موثر است

دیدار تیم های پیکان _ماشین سازی تبریز

برخورد قاطع با متعرضان به جنگل‌ها و منابع طبیعی

کد خبر: 9135 | تاریخ انتشار: 11:55:19 - پنج‌شنبه 10 دسامبر 2020 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

عذر خواهی رسمی انتشار دهنده ی اخبار کذب از ورزش و جوانان استان گیلان

کاشف خبر / در پی سلسله خبر های منتشر شده ی کذب در خصوص منشا انتشار ویروس کرونا در استان گیلان که نگارنده و انتشار دهنده آن رسانه “خط اول” بوده و ورزش و جوانان استان گیلان و برگزاری مسابقات وزنه برداری جام نامجو به میزبانی استان گیلان و شهر رشت ، را منشا انتشار کرونا در گیلان دانسته بود . و طی بررسی های بعمل آمده مشخص گردید ورزش و جوانان استان با همیاری علوم پزشکی استان تمامی تست های مربوط به کرونا را از دو مدرس چینی و ورزشکاران حاضر در این مسابقات بعمل آورده اند و هیچگونه شائبه ای در این خصوص و در خصوص مقصر بودن ورزش و جوانان استان وجود نداشته و ندارد و کلیه پروکل های بهداشتی کاملا رعایت شده است . لذا نگارنده آن مطلب ( صاحب مقصودی ) ضمن انتشار جوابیه ای با عنوان ” پروتکل های بهداشتی رعایت شد ” در همین خصوص که در متن آن در ذیل آمده است ، رسما عذرخواهی کرد .

اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، در پی انتشار اخباری مبنی بر اینکه، منشاء شیوع ویروس منحوس کرونا در استان، مسابقات بین المللی وزنه برداری جام نامجو در رشت بوده است؛ اعلام کرد که تمامی پروتکل های بهداشتی مرسوم آن موقع در این مسابقات را رعایت کرده است.
به گزارش خط اول، در پی شکایت اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان از نگارنده (صاحب مقصودی)، به دلیل انتشار اخباری مربوط به چگونگی شیوع ویروس کرونا در گیلان؛ این اداره‌کل اعلام کرد که مرکز بهداشت شهرستان رشت با کمک دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان، تمام پروتکل های بهداشتی مرسوم آن موقع اعم از تب سنجی و سایر اقدامات لازم بهداشتی پزشکی را در قبال ورزشکاران خارجی حاضر در این مسابقات به خصوص دو مدرس بانوی چینی رعایت کرد.

از همین رو ضمن آمادگی انتشار جوابیه احتمالی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، اعلام می دارم اگر در این زمینه مدیریت ورزش استان دچار آسیب های روحی یا روانی شده اند عذر می خواهم.

گفتنی است پیش از این گفته شده بود منبع شیوع ویروس کرونا در استان گیلان، چینی های حاضر در مسابقات بین المللی وزنه برداری جام نامجو بوده است که سیزدهم لغایت شانزدهم بهمن ماه سال گذشته در رشت برگزار شده بود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار