گروه : دسته‌بندی نشده

استاندار گیلان حضور معنوی و خیرخواهانه نزاجا در کنار مسئولان اجرایی و کادر درمان را موجب افزایش امیدآفرینی در مردم دانست و گفت: کمک رسانی موثر نیروی زمینی ارتش در ایام شیوع ویروس کرونا ، استمرار جلوه‌های زیبا از خدمت‌رسانی به مردم و نظام جمهوری اسلامی در دوران دفاع پرافتخار مقدس است.

به گزارش پایگاه خبری کاشف خبر ؛ دکتر ارسلان زارع صبح امروز (شنبه) در حاشیه افتتاح طرح توسعه و بهسازی بخش اورژانس بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) شهرستان فومن که با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت؛ کرونا را پدیده ای که جان مردم و سلامتی آنان را در سراسر گیتی مورد تهدید قرار داده، عنوان و خاطرنشان کرد: بدیهی بود که در کشور ما نیز آسیب هایی به بخش های مختلف وارد شود.

وی افزود: مهمترین عاملی که موجب شد تا آسیب های ناشی از کرونا حداقلی باشد؛ وحدت ،انسجام و همدلی همه ارکان نظام و بخش های مختلف خدمات رسانی به ویژه نیروهای مسلح و در استان گیلان حضور موثر و فعال نیروی زمینی ارتش در کنار مسئولان و کادر درمانی در اجرای طرح‌های مقابله‌ای همچون غربالگری، پاکسازی اماکن عمومی و تقویت تجهیزات و امکانات زیرساختی با تعاملی سازنده بود.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه نمونه‌ای از استمرار خدمات ارزنده نزاجا را امروز در افتتاح بخشی از این بیمارستان شاهد هستیم، گفت: تداوم این خدمات در استان گیلان موجبات افزایش امیدآفرینی مردم را فراهم کرده که قدردان آن هستیم.

وی حضور ارزشمند، موثر و معنوی نیروی زمینی ارتش در ایام شیوع ویروس کرونا را استمرار جلوه‌های زیبا از خدمت‌رسانی به مردم و نظام جمهوری اسلامی در دوران دفاع مقدس دانست و اظهار داشت: کمک‌رسانی خیرخواهانه نزاجا در حد توان خود برای استمرار این فعالیت‌ها، بیش از ارزش مادی، موجب قدرشناسی مردم فهیم استان گیلان به ویژه شهرستان فومن خواهد شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کاشف خبر | پایگاه خبری استان گیلان و شهر لاهیجان