کد خبر: 569 | تاریخ انتشار: 19:34:29 - چهارشنبه 18 سپتامبر 2019 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

برخی نواقص ورزشگاه شهدای اسلامشهر باید در اسرع وقت مرتفع شود/ باشگاه فرهنگی- ورزشی سایپا مبارک مردم و جوانان شهرستان اسلامشهر

حسن کریمی گفت: امیدوارم باشگاه فرهنگی- ورزشی سایپا مبارک مردم و جوانان شهرستان اسلامشهر باشد.

به گزارش پایگاه خبری کاشف خبر، حسن کریمی که در نشست امضاء تفاهم نامه انتقال باشگاه فرهنگی- ورزشی سایپا به اسلامشهر گفت: با توجه به شناختی که از اسلامشهر و جوانان ورزش دوست این شهرستان داریم بی تردید استقبال خوبی از انتقال این باشگاه به اسلامشهر صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه ورزشگاه ۷ هزار نفری شهدای اسلامشهر پس از ورزشگاه آزادی بهترین و مناسب ترین استادیوم ورزشی استان تهران است افزود: باشگاه سایپا نیز از این ورزشگاه مجهز بخوبی نگهداری خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور تصریح کرد: در کارگروهی که پس از امضاء این تفاهم نامه تشکیل می شود جزئیات و نحوه واگذاری ورزشگاه شهدای اسلامشهر به باشگاه سایپا مشخص خواهد شد.

وی ادامه داد: برخی نواقص از جمله راه دسترسی، تامین روشنائی استاندارد، نصب دوربین، راه اندازی گیت های الکترونیکی، شماره گذاری صندلی ها و… نیز باید در اسرع وقت مرتفع شود تا این ورزشگاه بتواند از بازیهای تیم سایپا در لیگ برتر میزبانی کند.
/برنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار