کد خبر: 5398 | تاریخ انتشار: 15:55:09 - سه‌شنبه 5 مه 2020 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

ایران جزو ۵ کشور اول دنیا در آمار بهبودیافتگان کرونا

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: با توجه به اینکه تا کنون ۸۰۴۷۵ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در کشور بهبود یافته و ترخیص شده اند، ما جزو پنج کشور صدرنشین در زمینه بهبودی مبتلایان به کووید-۱۹ هستیم.

به گزارش کاشف خبر، دکتر کیانوش جهانپور در نشست ویدیو کنفرانسی با خبرنگاران، گفت: تاکید می‌کنم که رعایت فاصله‌گذاری و رعایت نکات بهداشت فردی کماکان بر قوت خود باقی است و چه بسا با وجود ترددها جدیت بیشتری را می‌طلبد. امیدواریم مردم با رعایت این نکات و با پایش رفتار اطرافیان و افراد جامعه ما و همکاران‌مان را در مبارزه و مواجهه با این ویروس منحوس یاری کنند و همراهمان باشند.

ایران جزو ۵ کشور اول دنیا در آمار بهبودیافتگان کرونا
وی با اشاره به بهبودی شمار زیادی از مبتلایان کرونا در کشور، افزود: با توجه به اینکه تا کنون ۸۰۴۷۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند، ما جزو پنج کشور صدر نشین در زمینه بهبودی مبتلایان به کووید-۱۹ هستیم.

۴ مامای ایرانی قربانی کرونا
جهانپور در ادامه صحبت هایش ضمن تبریک روز ماما، گفت: همکاران ماما خدمات زیادی را در حوزه مراقبت و مقابله با کرونا در این روزها ارائه کرده‌اند. متاسفانه چهار نفر از همکاران ماما را طی این مدت به عنوان شهید خدمت از دست دادیم و چندین نفر هم به عنوان مبتلا به کرونا درگیر بیماری بودند.

ایسنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار