خبرنگاری شغلی پر فراز و نشیب

۲ کشته در برخورد موتورسیکلت با خودرو سواری

جاوید کاکایی رییس شورای شهرستان سیاهکل شد

پیدا شدن جسد جوان ۲۰ ساله در رودخانه پسیخان

وضعیت قرمز کرونا در چهار شهرستان گیلان

پسماند باید به دغدغه همه نهاد‌ها و شهروندان تبدیل شود / اراده ای جدی برای رفع مشکل پسماند در سطوح استانی و ملی وجود دارد / ضرورت بهره‌گیری از ابزارهای نوین در جهت کاهش تولید زباله و تفکیک از مبدأ

آموزش و آگاهی بخشی ، همچنان مهم ترین اولویت در مقابله با کروناست / بر لزوم استفاده از دروگرهای در اختیار افراد بومی برای برداشت برنج، تأکید داریم / دولت به تقویت بخش سلامت، توجهی جدی دارد / کمک های مومنانه و دستگیری از نیازمندان استمرار یابد

مناسبت های ملی و انقلابی ، تجلی اتحاد و یکپارچگی باشد / شعائر انقلاب با استفاده از بستر فضای مجازی و فنآوری های نوین، برای نسل جوان تبیین شود

بررسی مسائل و مشکلات بهداشت و درمان شهرستان لاهیجان / افتتاح دستگاه سی تی اسکن بیمارستان پیروز

بهسازی و چهار خطه کردن محور رشت – جیرده شتاب گیرد / اجرای خط انتقال فاضلاب جنوب رشت در حفظ محیط زیست شهر، اثرگذار است

کاهش محسوس دمای هوا در گیلان‌

انتخاب دوباره جواد نجار تمیزکار به ریاست شورای شهر لاهیجان

کد خبر: 4130 | تاریخ انتشار: 1:34:21 - جمعه 7 فوریه 2020 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

بهره برداری از ۲۴ پروژه عمرانی و آب روستایی در آستانه اشرفیه

در ششمین روز از آغاز دهه فجر از ۲۴ پروژه حوزه برق و جاده روستایی در این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری کاشف خبر ، در ششمین روز از آغاز دهه فجر از ۱۴ پروژه جاده و آسفالت روستایی و توزیع برق بهره برداری شد.

در پروژه توزیع برق در این شهرستان پست های برق رسانی احداث ، تعویض سیم های فرسوده ، رفع ضعف برق، اصلاح و تقویت شبکه های برق رسانی ، تبدیل شبکه های سیمی به کابل خودنگهدار در روستاهای ماشک، پایین رودپشت، نیاکو، دهشال، منطقه کورکا و استخر بیجار افتتاح شد.

رئیس اداره توزیع برق آستانه اشرفیه می گوید در بعضی از منطق این شهرستان با کمبود فشار برق مواجه بودیم ولی در دهه فجر امسال تمام این کمبود ها رفع شده و مشکلی فشار برقی در این مناطق وجود ندارد.

رسول اشرف از تحت پوشش قرار گرفتن ۶۶ هزار مشترک شهری و روستایی در حوزه توزیع برق خبرداد و گفت برای بهره برداری از این تعداد پروژه ها ۵۴ میلیارد ریال هزینه شده است.

در ادامه افتتاح پروژه های عمرانی در شهرستان آستانه اشرفیه از پروژه های راه های روستایی بهره برداری به عمل آمد و به گفته حسن عظمی این پروژه ها در روستاهای کماچال، کلیدسر، سالستان و کارسیدان بوده و برای افتتاح آن ها ۲۹ میلیارد ریال از محل ملی و استانی بوده است

به گفته رئیس اداره راه و شهرسازی آستانه اشرفیه در دهه فجر امسال پنج و نیم کیلومتر از جاده های روستایی آسفالت شده است.

۵۱۴ کیلومتر راه روستایی و ۵۵ کیلومتر راه شهری مربوط به راه و شهرسازی است.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه، اعتقاد دارد روستاها به دلیل جاذبه های خود می توانند گردشگران بسیاری را جذب این مناطق کنند زیرا در ایت صورت باعث رشد فرهنگی و اقتصادی منطقه می شود.

یونس محمودی می گوید باید به روستاها و ارتقا خدمات آن ها کمک کرد زیرا در این صورت پیشرفت در این مناطق باعث ایجاد اشتغال برای جوانان آن منطقه می شود به همین دلیل دولت نگاه ویژه ای به مناطق روستایی دارد.

به گزارش فارس، همچنین از آسفالت سه کیلومتر راه روستایی با میزان اعتبار ۱۰ میلیارد ریال از سوی راهداری و حمل و نقل جاده ای آستانه اشرفیه بهره برداری شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار