کد خبر: 3687 | تاریخ انتشار: 10:04:32 - شنبه 25 ژانویه 2020 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

کلیه خدمات و برنامه ریزی ها باید در راستای رضایت مردم انجام شود

به گزارش پایگاه خبری کاشف خبر؛ صبح امروز جلسه شورای ترافیک به ریاست مهندس میرغضنفری تشکیل شد.

فرماندار شهرستان لاهیجان با تاکید بر اهمیت این جلسه گفت : کلیه خدمات و برنامه ریزی ها باید در راستای رضایت مردم انجام شود و با توجه به فرارسیدن ایام پایان سال و تعطیلات با توجه به نظرات فنی کارگروه نواقص ایرادات ادوار گذشته برطرف گردد.
وی اضافه کرد: باتوجه به درخواست های مختلف از مردم و برخی مقامات ، برچیده شدن سرعت گاه ها نیز بر اساس نظرات فنی باید صورت گیرد و برخی از نقاط شهر مانند میدان گیل اقدامات لازم با محوریت فرمانداری برای کاهش ترافیک و همچنین تسریع امور هم اکنون انجام شود و به روزهای پایانی سال نیانجامد.
مهندس میر غضنفری خاطرنشان کرد: در سال جاری مبلغ ۱۲ میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان در کمیته برنامه ریزی برای تعمیر تصحیح و نگهداری راه‌ها در نظر گرفته شده است که باید با پیگیری و همچنین تایید موافقت نامه ها در جهت تخصیص این مبلغ تلاش شود و مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان نیز برای پروژه ایمن سازی و اصلاح هندسی مشخص گردیده که برای تخصیص این مبلغ نیز دستگاههای زیربط باید اهتمام لازم را معمول نمایند .
در ابتدای این جلسه نیز اعضای کارگروه گزارش دستگاه اجرایی خود درسال جاری را ارائه دادند . آمارها نیز کاهش تصادفات منجر به فوت وجرحی را درشهرستان در سال جاری را نشان می دهد. پیشنهاداتی در رابطه با اصلاح هندسی برخی از معابر و میدان های شهر مطرح شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار