گروه : سلامت

کاشف خبر / به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان لاهیجان؛ صبح امروز- ۱۴۰۳/۰۴/۱۸- طی مراسمی با حضور دکتر محمدرضا فرحناک مجد- رئیس امور سامان بخشی املاک دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دکتر محمدرضا محدث- کارشناس املاک دانشگاه و مسئولین شبکه بهداشت، از زحمات رئیس و کارکنان اداره ثبت اسناد و املاک لاهیجان با اهدا لوح سپاس قدردانی شد.

دکتر فرحناک مجد با اشاره به اینکه مراحل صدور سند تعداد زیادی از املاک دانشگاه در لاهیجان با مشکل مواجه شده بود، گفت: تلاش های دلسوزانه و شبانه روزی رئیس و پرسنل اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان موجب شد تا اسناد تک برگ املاک و مستغلات دانشگاه تأیید و صادر شود.

وی افزود: سند تک برگ تعداد زیادی از املاک دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همت مهندس شهریار سلیمی- رئیس اداره ثبت اسناد و املاک لاهیجان و کارکنان این مرکز، طی ماه های اخیر صادر شده است.

رئیس سامان بخشی املاک دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اهمیت حمایت ارگانها از یکدیگر تصریح کرد: حمایت از ادارات خدمات رسان چون شبکه بهداشت از سوی ارگانهای دیگر در شهرستان موجب تسریع در امر یاری رساندن به جامعه هدف تحت پوشش و خدمت رسانی بیشتر شده که این مهم برابر با اهداف اصلی دانشگاه است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کاشف خبر | پایگاه خبری استان گیلان و شهر لاهیجان