مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، گفت: همزمان با ایام محرم و صفر، پویش اطعام و احسان حسینی با محوریت مراکز نیکوکاری اجرا می¬گردد.
سید مجتبی جلالی پور “مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان”، با بیان اینکه امسال پویش احسان و اطعام حسینی با تولیت مراکز نیکوکاری اجرا می گردد، گفت: در این پویش کمیته امداد امام”ره” با بهره گیری از بسیج حداکثری ظرفیت های مردمی از جمله مراکز نیکوکاری، خیریه‌های معتبر، هیأت های مذهبی، مساجد و حسینیه ها، مواکب، گروه‌های جهادی و سایر تشکل های مردمی نسبت به اجرای این طرح اقدام می گردد.
وی، با اشاره به اطعام نیازمندان در ماه‌های محرم و صفر در قالب اطعام حسینی، گفت: سال گذشته حدود ۳۶۴ هزار پُرس غذای گرم به ارزش تقریبی ۳۶ میلیارد تومان طبخ و بین نیازمندان توزیع گردید.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، در ادامه به اجرای طرح احسان حسینی اشاره کرد و افزود: این طرح با محوریت توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان اجرا می گردد که در سال گذشته بیش از ۸ هزار بسته معیشتی به ارزش حدود ۴ میلیارد تومان تهیه و بین نیازمندان توزیع گردید.
جلالی پور ضمن تقدیر از مشارکت همیشگی مردم در امور خیریه و نیکوکاری، گفت: مردم خیّر گیلان می توانند نذورات خود را به شماره کارت ۷۶۷۸-۹۹۹۵-۹۹۱۸-۶۰۳۷ و یا شماره حساب ۰۱۰۹۳۵۲۱۷۶۰۰۴ نزد بانک ملّی واریز نمایند و یا از طرق کد دستوری #۰۱۳*۸۸۷۷* در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

تصاویر ؛ سید احمدرضا کیایی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کاشف خبر | پایگاه خبری استان گیلان و شهر لاهیجان