گروه : فرهنگی

مجلس شورای اسلامی بودجه سازمان صداوسیما را ۵۸ درصد نسبت به سال گذشته افزایش داده است، رقم بودجه امسال این سازمان ۲۴ هزار میلیارد تومان شده است. با توجه به تولیدات رادیو و تلویزیون و برنامه‌هایی که در سایر بسترها همچون وب اجرا شده، آیا نسبت به این حجم از افزایش بودجه رضایت دارید.

کاشف خبر /  افزایش رقم بودجه صداوسیما در حالی است که این سازمان در سال گذشته به‌جز تولید چند برنامه گفت‌وگو محور و پخش حداکثر ۹ سریال، کار جدیدی که بتواند مخاطب بالای ۴۰ درصد را جذب کند، تولید نکرده است. از این میان سریال پخش شده سرزمین مادری ۱۰ سال قبل تولید شده بود. سریال‌هایی همچون مستوران و ترور و… در مشارکت با سازمان اوج ساخته شده است. سریال‌هایی همچون سلمان فارسی، داوود میرباقری و موسای ابراهیم حاتمی کیا نیز در مرحله تولید قرار دارند که با توجه به بزرگی پروژه‌ها بعید است سال آینده به پخش برسند.

در رادیو نیز مشکلات برنامه سازی بسیار و مخاطبان آن شبکه کم، بعلاوه برخی هنرمندانی که با رادیو کار کرده و برنامه سازی می کنند نسبت به حقوق و دستمزدها ناراضی بوده و چندی پیش اصغر سمسارزاده اعلام کرد برای کار در رادیو فقط ۲ میلیون تومان در ماه دریافتی دارد.

زیرساخت ها هم شرایط خوبی ندارد از جمله حمله های سایبری به تلویزیون و یا سهم ماهواره ای از آسمان ایران هم مطلوب نیست و…

با این موارد و نواقص دیگری که قابل احصا است و همچنین بحران سرمایه اجتماعی که در قهر و ریزش مخاطب با این سازمان ظهور و بروز پیدا کرده است؛ شما مخاطبان آیا نسبت به افزایش این بودجه سازمان رضایت دارید؟/ خبرآنلاین

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کاشف خبر | پایگاه خبری استان گیلان و شهر لاهیجان