گروه : اجتماعی

براساس برنامه ریزی های صورت گرفته ،کاروان راهیان نور زندانهای گیلان متشکل از کارکنان و خانواده برای بیعتی دوباره با شهدا ، به مناطق جنگی و عملیاتی اعزام شدند.

کاشف خبر / به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان گیلان،براساس برنامه ریزی های صورت گرفته ،کاروان راهیان نور زندانهای گیلان متشکل از کارکنان و خانواده برای بیعتی دوباره با شهدا ، به مناطق جنگی و عملیاتی اعزام شدند.

محمدی اصل مدیر کل زندان های گیلان، ضمن تقدیر و تشکر از سپاه قدس و اعضاس شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید لاجوردی زندان های گیلان در آماده سازی این سفر گفت: اعزام کارکنان به همراه خانواده و مخصوصاً فرزندان به مناطق جنگی در بیاد آوری رشادت های دلیر مردان و زنان ایران اسلامی بسیارمؤثر است.

وی ایثار و فدارکاری و رشادت های شهدا در زمان جنگ تحمیلی را یکی از پرافتخارترین ثروت‌های انقلای اسلامی دانست که در دنیا زبانزد شده و افزود، فرزندان ما باید بدانند که اهداف شهدا برای ادامه دادن راه و رسم زندگی و سیره پیامبر اسلام است ، و وظیفه ما این است که این پرچم بر افراشته توسط این بزرگان را تا آخرین قطره خون بر به پاه نگاه داریم.

محمدی اصل دوران جنگ تحمیلی را دورانی پر از استفامت ، پایداری و فدارکاری عنوان کرد و گفت : با گذر از دوران جنگ تحمیلی جوانان ما با پشتکار و کوشش توانستند به شکوفایی های بسیار در همه عرصه های فرهنگی ،هنری و پژوهشی برسند که این ممکن بدست نمی‌آمد مگر با امنیتی که شهدای دوران جنگ تحمیلی برای مردم ما به ارمغان آوردند.

محمدی اصل در پایان مجددا از متولیان برگزاری این حرکت فرهنگی-حماسی تقدیر نمود که با استقبال خوب همکاران همراه شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کاشف خبر | پایگاه خبری استان گیلان و شهر لاهیجان