آسیب دیدن ۴۰۰۰ خانه از سیلاب آستارا

در صورت تایید شورای نگهبان ؛ لایحه عفاف و حجاب برای سه سال به صورت آزمایشی اجرا می‌شود

گشت ارشاد به این دلیل شکست خورد و به ضدحجاب تبدیل شد

چرا گیلان اینقدر پیر شده؟/ فریادهای خشمگین طلاق،جای خنده کودکان نشسته چرا گیلان اینقدر پیر شده؟/ فریادهای خشمگین طلاق،جای خنده کودکان نشسته

قاتل سریالی مجازی بازداشت شد

محدودیت تازه برای آرایشگران زنانه

سودجویی از ۵۰۰ نفر به بهانه اخذ اقامت

کودکان بار این بی‌مسئولیتی‌ها را به دوش می‌کشند/ آمار بالای استفاده از فیلترشکن در بین کودکان ابتدایی

از هر ۳۶ ازدواج یکی ختم به طلاق می شود !

حجاب علیه حجاب/ می خواهند با این عباهای راحت،چادر را از سر زنها بردارند!

رشد بیش از ۴۰درصدی خودکشی در ایران

پیدا شدن جسد جوان غرق شده در رودسر

کد خبر: 23278 | تاریخ انتشار: 19:59:33 - چهارشنبه 24 مه 2023 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

کاروان خانوادگی راهیان نور زندانهای گیلان به مناطق عملیاتی اعزام شدند

براساس برنامه ریزی های صورت گرفته ،کاروان راهیان نور زندانهای گیلان متشکل از کارکنان و خانواده برای بیعتی دوباره با شهدا ، به مناطق جنگی و عملیاتی اعزام شدند.

کاشف خبر / به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان گیلان،براساس برنامه ریزی های صورت گرفته ،کاروان راهیان نور زندانهای گیلان متشکل از کارکنان و خانواده برای بیعتی دوباره با شهدا ، به مناطق جنگی و عملیاتی اعزام شدند.

محمدی اصل مدیر کل زندان های گیلان، ضمن تقدیر و تشکر از سپاه قدس و اعضاس شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید لاجوردی زندان های گیلان در آماده سازی این سفر گفت: اعزام کارکنان به همراه خانواده و مخصوصاً فرزندان به مناطق جنگی در بیاد آوری رشادت های دلیر مردان و زنان ایران اسلامی بسیارمؤثر است.

وی ایثار و فدارکاری و رشادت های شهدا در زمان جنگ تحمیلی را یکی از پرافتخارترین ثروت‌های انقلای اسلامی دانست که در دنیا زبانزد شده و افزود، فرزندان ما باید بدانند که اهداف شهدا برای ادامه دادن راه و رسم زندگی و سیره پیامبر اسلام است ، و وظیفه ما این است که این پرچم بر افراشته توسط این بزرگان را تا آخرین قطره خون بر به پاه نگاه داریم.

محمدی اصل دوران جنگ تحمیلی را دورانی پر از استفامت ، پایداری و فدارکاری عنوان کرد و گفت : با گذر از دوران جنگ تحمیلی جوانان ما با پشتکار و کوشش توانستند به شکوفایی های بسیار در همه عرصه های فرهنگی ،هنری و پژوهشی برسند که این ممکن بدست نمی‌آمد مگر با امنیتی که شهدای دوران جنگ تحمیلی برای مردم ما به ارمغان آوردند.

محمدی اصل در پایان مجددا از متولیان برگزاری این حرکت فرهنگی-حماسی تقدیر نمود که با استقبال خوب همکاران همراه شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار