آسیب دیدن ۴۰۰۰ خانه از سیلاب آستارا

در صورت تایید شورای نگهبان ؛ لایحه عفاف و حجاب برای سه سال به صورت آزمایشی اجرا می‌شود

گشت ارشاد به این دلیل شکست خورد و به ضدحجاب تبدیل شد

چرا گیلان اینقدر پیر شده؟/ فریادهای خشمگین طلاق،جای خنده کودکان نشسته چرا گیلان اینقدر پیر شده؟/ فریادهای خشمگین طلاق،جای خنده کودکان نشسته

قاتل سریالی مجازی بازداشت شد

محدودیت تازه برای آرایشگران زنانه

سودجویی از ۵۰۰ نفر به بهانه اخذ اقامت

کودکان بار این بی‌مسئولیتی‌ها را به دوش می‌کشند/ آمار بالای استفاده از فیلترشکن در بین کودکان ابتدایی

از هر ۳۶ ازدواج یکی ختم به طلاق می شود !

حجاب علیه حجاب/ می خواهند با این عباهای راحت،چادر را از سر زنها بردارند!

رشد بیش از ۴۰درصدی خودکشی در ایران

پیدا شدن جسد جوان غرق شده در رودسر

کد خبر: 22787 | تاریخ انتشار: 14:18:00 - دوشنبه 24 آوریل 2023 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

مدیرکل زندان‌های گیلان با مدیرکل فنی‌وحرفه‌ای استان دیدار کرد

در نشست مدیرکل زندان های گیلان با مدیرکل فنی و حرفه ای استان در خصوص نوع آموزش های فنی و حرفه ای در زندان ها که مبتنی بر نیاز سنجی بازار کسب و کار است گفتگو شد.

کاشف خبر / به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان گیلان، مدیرکل زندان ها با مدیرکل فنی و حرفه ای استان گیلان ؛نشستی در خصوص نوع آموزش های فنی و حرفه ای در زندان ها که مبتنی بر نیاز سنجی بازار کسب و کار است برگزار کرد.

در این نشست که با حضور معاون سلامت و اصلاح و تربیت ،روسای اشتغال و حرفه آموزی ،اداره فرهنگی زندانها و معاونین و برخی از روسای مراکز فنی و حرفه ایی برگزار شد،محمدی اصل مدیرکل زندان های گیلان ضمن تقدیر از مساعدت و همکاری های صورت گرفته اظهار داشت ، تعامل و همکاری مربیان فنی و حرفه ای به ویژه در سال های اخیر قابل تحسین و تقدیر است که می توان با تقویت این مسیر و ساخت بستری قدرتمند و بروز تر که یکی از اولویت های مهم سازمانی است در راستای حرفه آموزی و اشتغال مددجویان گام های سازنده تری برداشت.

وی با بیان تشکیل کارگروهای تخصصی در حوزه اشتغال و حرفه آموزی با هدف نیاز سنجی بازار کار خبر داد و گفت : تعامل و همکاری با اداره کل فنی و حرفه ای منجر به توانمندسازی اقتصادی ، پیشگیری از تکرار جرم ، جامعه پذیری ، حفظ کیان خانواده و امنیت عمومی خواهد شد.

مدیرکل زندان های گیلان استفاده بهینه از فضای آموزشی ، توانمند سازی و کشف استعدادهای مددجویان در حوزه حرفه آموزی و ایجاد فضای کسب و کار را در زمینه غنی سازی اوقات فراغت گروه هدف را مهم عنوان داشت و فراهم سازی شاخصه های کیفی آموزش در توانمند سازی و مهارت آموزی را از مهمترین عوامل عزت نفس و با اجتماعی شدن مددجویان دانست .

محمدی اصل در پایان با اشاره به فعالیت ۱۲ مرکز آموزش فنی و حرفه ای با مجموعه ای بالغ بر۴۶۴۶ نفر مددجوی آموزش دیده از ۸۰ درصد افزایش عملکرد در حوزه حرفه آموزی در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار