هشدار بانک مرکزی درباره دلارهای تقلبی در بازار

با صدور حکمی از سوی اکبر نیازی؛ محسن پیل چشم سرپرست شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه منطقه آزاد انزلی شد

برگ زرینی در کارنامه افتخارات صنعت استان گیلان : اهدا لوح و تندیس واحد تولیدی برتر توسط رئیس جمهور به مدیر عامل کارخانه سیمان خزر

با مدیریت منجسم میتوان به حداقل های موردنظر در زمینه رشد تولید رسید

اعتراض کارکنان بیمارستان خصوصی شفا _ لاهیجان

باحضور استاندار گیلان؛ برداشت برگ سبز چای آغاز شد

زمزمه های گران کردن بنزین؟/ وزارت نفت: تولید یک لیتر بنزین ۱۸هزارتومان برای‌مان هزینه دارد

احتمال اعلام قیمت‌ خودروهای مونتاژی در روز سه‌شنبه

لحظه شماری ایرلاین‌ها برای افزایش قیمت بلیت

اگر دولت برای اجرای شعار «رشد اقتصادی و مهار تورم» برنامه نداشته باشد سال ۱۴۰۲ بدتر از ۱۴۰۱ است

واریز یارانه نقدی رمضان از امروز

احتمال زمین‌گیر‌شدن ناوگان هوایی با تداوم قیمت‌گذاری دستوری بلیت هواپیما؛ پشت پرده کمبود بلیت هواپیما چیست؟

کد خبر: 21575 | تاریخ انتشار: 8:31:21 - چهارشنبه 1 مارس 2023 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

جدل شدید «حقوق کارمندان و کارگران» در بهارستان / بلندگوی نماینده معترض، «قطع» شد / او به جایگاه هیات رئیسه رفت

کاشف خبر / بحث بر سر تعیین سقف معافیت مالیاتی دستمزد کارگران و کارمندان در سال آینده، سبب شد تا جلسه علنی روز سه شنبه مجلس برای دقایقی متشنج شود و نماینده معترض پس از قطع بلندگویش به جایگاه هیات رئیسه رفت و با صدای بلند با رئیس مجلس به بحث پرداخت.

نمایندگان در نوبت صبح جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی و در ادامه رسیدگی به بخش های درآمدی لایحه بودجه ۱۴۰۲ کل کشور، به بررسی پیشنهادات در بند «و» تبصره ۱۲ که به سازوکار سقف معافیت مالیاتی و نرخ مالیات بر مجموع درآمد اشخاص حقیقی مربوط می شود، پرداختند.

این افراد از پرداخت مالیات معاف شدند

در جریان بررسی بند (و) این تبصره محمدرضا صباغیان نماینده مردم یزد در مجلس، پیشنهادی مطرح کرد و در توضیح آن گفت: ما اکنون کف افزایش حقوق را هفت میلیون تومان و سقف آن را ۵۵ میلیون تومان در نظر گرفته ایم؛ یعنی اینکه برای برخی خواص این رقم بالا می‌رود. ما برای جامعه کارگر و کارمند افزایش حقوق را هفت میلیون تومان در نظر گرفتیم در حالی که قیمت اقلام اساسی و تورم سر به فلک کشیده است.چرا باید حداقل حقوق هفت میلیون تومان باشد؟

در حالی که صباغیان با صدای بلند در حال بیان پیشنهاد خود بود، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس به وی متذکر شد که موضوع بحث ما معافیت مالیاتی برای یک سال است و شما موضوع را اشتباه برداشت کرده‌اید.

بعد از قطع بلندگوی صباغیان، وی به طرف جایگاه هیات رئیسه رفت و با صدای بلند با قالیباف به بحث پرداخت؛ در عین حال گروهی از نمایندگان مجلس از جمله اعضای کمیسیون تلفیق بودجه در تلاش بودند تا وی را از جایگاه هیات رئیسه به صندلی خود برده و آرام کنند و بگویند که موضوع جلسه درباره معافیت های ملیاتی است اما صباغیان با صدای بلند نسبت به مدیریت جلسه اعتراض داشت. سرانجام با پیشنهاد علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مورد افزایش سقف معافیت مالیاتی، فضای مجلس بار دیگر آرام شد.
ایرنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار