کد خبر: 2146 | تاریخ انتشار: 11:17:09 - چهارشنبه 13 نوامبر 2019 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

گیلان به عنوان استان پیشگام در رفع مشکلات زیست محیطی صنایع معرفی شود

استاندار گیلان بر لزوم تلاش در جهت اجرای قانون یک در هزار و معرفی گیلان به عنوان استان پیشگام در رفع مشکلات زیست محیطی صنایع در سطح کشور تأکید کرد.

به گزارش کاشف خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ارسلان زارع در جلسه کمیسیون استانی بند “د” ماده ۴۵ قانون وصول برخی از درآمدهای دولت و مصرف آن در موارد معین با اشاره به شکنندگی زیست بوم گیلان بر ضرورت مشارکت مدیران صنایع استان در کاهش این مشکلات تأکید کرد و افزود: اجرای قانون یک در هزار نیازمند ساز و کار مناسب در جهت مشارکت تمامی واحدهای صنعتی، معدنی و کارگاهی است.

وی با تأکید بر لزوم تلاش دستگاه‌های متولی در جهت اجرای قانون یک در هزار و جلوگیری از بروز هرگونه تخلف در مسیر اجرا گفت: ادارات کل امور مالیاتی و حفاظت محیط زیست نسبت به بررسی ساز و کارهای اجرایی این قانون و احصاء مشکلات احتمالی اقدام و در جهت رفع آن تلاش کنند.

نماینده عالی دولت در گیلان خاطرنشان کرد: در صورت نیاز به شیوه نامه مناسب مراتب از طریق معاون اول رئیس‌جمهوری پیگیری می‌گردد تا گیلان به عنوان استان پیشگام در جهت اجرای قانون یک در هزار به منظور رفع مشکلات زیست محیطی صنایع معرفی شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار