فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به دستگیری یک تیم خرابکاری در استان گیلان گفت: در روز گذشته یک تیم خبرکاری از استان‌های جنوبی وارد گیلان شد که سریعاً در طور تیم‌های اطلاعاتی قرار گرفت و دو نفر از آنان بازداشت و تعدادی سلاح گرم کشف شده است.

 به گزارش کاشف خبر ؛ سردار عزیزالله ملکی ظهر امروز در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای نیروی انتظامی در مقابله با اغتشاشگران و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در سه روز گذشته شاهد تحرکات اراذل اوباش و اغتشاشگران در استان گیلان بودیم، اظهار کرد: با حضور به موقع نیروی انتظامی، بسیج و سپاه قدس گیلان برخورد قاطع با این افراد صورت گرفته است.

وی با اشاره به دستگیری ۷۳۹ نفر از اغتشاشگران در روزهای گذشته گفت: با تلاش‌های صورت گرفته در چند روز گذشته ۷۳۹ نفر از اغتشاشگران در استان گیلان توسط نیروی انتظامی، سپاه و بسیج بازداشت شدند که ۶۰ نفر از آنان خانم‌ بودند و بعضا از استان‌های دیگر برای خرابکاری وارد این استان شده بودند.

فرمانده انتظامی استان گیلان از زخمی شدن بیش از ۱۰۰ پرسنل نیروی انتظامی در جریان آشوبات گیلان خبر داد و افزود: در ساعات اولیه نیروی انتظامی خویشتن داری کرد و در روزهای نخست بیش از ۱۰۴ پرسنل نیروی انتظامی زخمی شدند.

ملکی با اشاره به شناسایی لیدرهای ایجاد آشوب در استان گیلان بیان کرد: با رصدهای اطلاعاتی دقیق توسط نیروی انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لیدرهای ایجاد آشوب در گیلان شناسایی و به زودی به چنگال قانون خواهند افتاد.

وی با اشاره به دستگیری یک تیم خرابکاری در استان گیلان تصریح کرد: در روز گذشته یک تیم خبرکاری از استان‌های جنوبی وارد گیلان شد که سریعا در طور تیم‌های اطلاعاتی قرار گرفت و دو نفر از آنان  بازداشت وتعدادی سلاح گرم کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان گیلان شرایط استان گیلان در دو روز گذشته را آرام دانست و افزود: در دو شب‌گذشته کاملاً اوضاع عادی شده و شرایط تحت کنترل نیروی انتظامی، سپاه و بسیج است.

ملکی با هشدار به محدود افرادی که قصد آشوب در استان گیلان را دارند، گفت: به آن تعداد محدود افرادی که در استان قصد برهم‌زدن نظم عمومی را دارند هشدار می‌دهم که با آنان به شدت برخورد خواهد.

وی با قدردانی از ولایتمدار مداری مردم گیلان در برهه‌های مختلف کشور بیان کرد: مردم گیلان در روز گذشته و با حضور در راهپیمایی انزجار خود را از آشوب‌گران نشان داده و با حمایت از نیروی انتظامی و بسیج و سپاه اوج وفاداری خود را نشان دادند.

فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کاشف خبر | پایگاه خبری استان گیلان و شهر لاهیجان