رئیس سازمان چای کشور خبر داد؛ پرداخت ۹۵ درصد از مطالبات چایکاران

توسط شبکه بهداشت و درمان ؛ تجلیل از فعالین رسانه شهرستان لاهیجان

همسر رئیسی در گفت و گو با شبکه روسی: «جنجال» مهسا امینی در ایران، چیزی جز «هراس‌افکنی آمریکا» نبود

طعنه روزنامه «اطلاعات» به رئیسی: مردم، دولت «گریه‌کن» نیاز ندارند، دولتی می‌خواهند که تدبیر کند / اگر کشور در «بحران» نیست، حکایت «کالابرگ» چیست؟

شهر لاهیجان آماده استقبال از دهه مبارک فجر است

مرور برخی مواضع خارجی پس از حمله مسلحانه امروز واکنش‌ها نسبت به حمله به سفارت آذربایجان چه بود؟

انتقاد شدید «کیهان» از «سخنان فتنه‌انگیزانه هر هفته» مولوی عبدالحمید

قالیباف ؛ آماده واکنش متقابل هستیم/اروپا مسیر خود را از مخالفان توافق جدا کند/غربی‌ها خوب فکر کنند

ایمن‌آبادی،نماینده ادوار مجلس: این دولت، فقط «تعطیل‌ کردن» بلد است/ مدیران نخبه را به بهانه بانیان وضع موجود، «خانه‌نشین» کرده‌اند

نماینده مجلس ؛ اینکه صبح و عصر و شام فحش می‌دهیم مرگ بر فلانی، مرگ بر فلانی، کدام مشکل ما را حل کرده؟!

سخنگوی قوه قضاییه: فائزه هاشمی به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام به ۱۵ ماه حبس و اتهام توهین به مقدسات به ۳۷ ماه حبس محکوم شده / او اکنون در حال گذراندن محکومیت مجازات نخست است

وزیر خارجه آمریکا ؛ ایران چند ماه پیش فرصت بازگشت به توافق را از بین برد/ در محکوم کردن اعدام علیرضا اکبری کنار دولت بریتانیا ایستاده ایم

کد خبر: 19279 | تاریخ انتشار: 19:57:39 - دوشنبه 19 سپتامبر 2022 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

مدیر عامل راه آهن کشور خبرداد؛ افزایش سه برابری قطارهای اربعین/ احداث راه‌آهن شلمچه – بصره در مرحله انجام مطالعات عمرانی است

مدیر عامل راه آهن کشور گفت: تعداد قطارها در ایام اربعین بیش از سه برابر شده است و این حجم بی نظیر بوده است.

به نقل از پایگاه خبری هنر قلم، سید میعاد صالحی، مدیر عامل راه آهن کشور امروز در حاشیه بازدید از خط راه آهن جنوب اظهار داشت: در ایام اربعین ١۴٠١ و سال نخست فعالیت دولت سیزدهم توفیق شد که در حوزه حمل و نقل ریلی خدمت رسانی داشته باشیم.

مدیر عامل راه آهن کشور عنوان داشت: در ایام اربعین نسبت به تابستان برای مسیر تهران به اهواز، خرمشهر و کرمانشاه تعداد قطارها را دو برابر کردیم و افزون بر آن طی ده روز گذشته قطارهای تهران به خرمشهر را با توجه به حجم زائران سه برابر کردیم.

صالحی با اشاره به استقرار ریل باس در مسیر پایانه خرمشهر ترمینال شلمچه بیان داشت: یک ریل باس از مرز شلمچه در حال خدمت رسانی رایگان به زائران‌حسینی است.

وی افزود: تعداد قطارها در ایام اربعین بیش از سه برابر شده است و این حجم بی نظیر بوده است.

مدیر عامل راه آهن کشور ادامه داد: با توجه به پیک بازگشت زائران اربعین از مرز شلمچه بازدید داشتیم تا در صورت نیاز افزون بر قطارهای فوق العاده سه برابری یک قطار دیگر را نیز در مرز مستقر کنیم.

صالحی گفت: هر ریل باس حدود ۶٠٠ مسافر را جای می‌دهد و پیش بینی می شود که از پایانه شلمچه تا خرمشهر ١٠٠ تا ١٣٠ هزار مسافر در این ایام جابه جا شده اند؛ حوزه حمل و نقل ریلی تلاش داشته تا در این ایام خدمات ارزنده ای را به زائران‌حسینی ارائه دهد.

وی در پایان با اشاره به آخرین وضعیت راه آهن شلمچه_ بصره ابراز داشت: از دی ماه تفاهم نامه ای در این زمینه به امضا رسید؛ همچنین موانعی در مسیر قرار داشت که سعی داریم برطرف کنیم؛ افزون بر آن دولت عراق در شرایط ثبات نیست اما ما در این شرایط مذاکرات را پیش بردیم و به موازات آن در حال مطالعات عمرانی برای احداث خط هستیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار