گیلان اولین مقصد گردشگری

امین تارخ درگذشت

اقدامات فولاد خوزستان در حوزه محیط زیست یک الگوی کشوری است

ثبت تصاویر شوکا مادر بهمراه بچه در جنگلهای املش+ فیلم

عراقی ها میزبانان شایسته ای برای بیست و یک میلیون زائر بودند

یادداشت/ واکاوی ماهیت زیارت اربعین از نظریه مبنایی تا تجربه میدانی مغناطیس دلدادگی و مقیاس آزادگی اربعین/ قسمت آخر

مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل عملکرد یکساله اداره کل امور مالیاتی استان را تشریح کرد؛ شناسایی بیش از ۱۷ هزار مودی جدید در ۴ ماه سال جاری در استان اردبیل

تصویب آیین‌نامه تخصیص زمین و مسکن پس از تولد فرزند سوم

مدیر عامل راه آهن کشور خبرداد؛ افزایش سه برابری قطارهای اربعین/ احداث راه‌آهن شلمچه – بصره در مرحله انجام مطالعات عمرانی است

فرمانده سپاه کاشمر: هدف اصلی دشمن از جنگ تحمیلی خنثی کردن انقلاب اسلامی در نطفه بود/ ما مقاوم هستیم

زیباسازی هدفمند شهری رنگ‌آمیزی کافو‌های بندر کیاشهر با بهره‌گرفتن از تصاویر پرندگان پارک ملی بوجاق

گوشه ای از خیانت ها و ظلم های بریتانیا در ایران

کد خبر: 19155 | تاریخ انتشار: 22:43:03 - چهارشنبه 14 سپتامبر 2022 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

رئیس جهاددانشگاهی اردبیل: جهاددانشگاهی آماده همکاری در زمینه توسعه گردشگری در شهر هیر است

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: با توجه به پتانسیل ویژه گردشگری در شهر هیر، جهاددانشگاهی اردبیل، آمادگی لازم برای توسعه گردشگری در این شهر را دارد.

کاشف خبر / به نقل از  تایماز نیوز ، مهران اوچی اردبیلی، با بیان این مطلب در نشست با بخشدار هیر، افزود: مهمترین مولفه در توسعه گردشگری فرهنگ سازی و آموزش برای گردشگرپذیری و تکریم مسافران است و جهاددانشگاهی اردبیل برای برگزاری دوره های تخصصی و مهارت افزایی در این زمینه اعلام آمادگی می کند .
وی به جاذبه های گردگشری شهر هیر اشاره کرد و گفت: شهر هیر یکی از قطب های مهم تولید عسل در استان است و می توان با استفاده از ظرفیت جهاددانشگاهی این محصول را برند سازی کرد .
عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی رویش گیاهان دارویی متنوع در این منطقه را از ظرفیت های دیگر عنوان و تصریح کرد: جهاددانشگاهی آماده همکاری در زمینه آموزش های تخصصی، مطالعات میدانی، ایجاد کلکسیون گیاهان دارویی در جهت معرفی گونه های قابل کشت با ارزش افزوده در منطقه به کشاورزان محترم در راستای اصلاح الگوی کشت می باشد .
در این نشست بخشدار هیر نیز بیان کرد: جهاددانشگاهی نمونه بارز اقتصاد مقاومتی و بومی سازی علم و دانش است به همین خاطر باید از ظرفیت‌های آن بیشتر در ارتقای جایگاه شهر هیر بهره برداری شود.
محمدرضا راستکار، خدمات جهاددانشگاهی در حوزه های آموزشی، تحقیقاتی و درمانی استان را ارزشمند خواند و تصریح کرد: با توجه به خدمات ارزشمند جهاددانشگاهی در استان، باید از این ظرفیت استفاده بهینه شود.
وی هم‌افزایی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های طرفین در عرصه‌های علمی، پژوهشی، آموزشی و اجرایی و گسترش زمینه انجام پروژه‌ها و پژوهش‌ها و طرح‌های تحقیقاتی و اجرایی مشترک را از جمله اهداف این نشست برشمرد.
در ادامه این نشست رئیس جهاددانشگاهی استان و بخشدار هیر از مجموعه شهربازی و پل شیشه ای شهر هیر بازدید کردند.

 روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار