گیلان اولین مقصد گردشگری

امین تارخ درگذشت

اقدامات فولاد خوزستان در حوزه محیط زیست یک الگوی کشوری است

ثبت تصاویر شوکا مادر بهمراه بچه در جنگلهای املش+ فیلم

عراقی ها میزبانان شایسته ای برای بیست و یک میلیون زائر بودند

یادداشت/ واکاوی ماهیت زیارت اربعین از نظریه مبنایی تا تجربه میدانی مغناطیس دلدادگی و مقیاس آزادگی اربعین/ قسمت آخر

مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل عملکرد یکساله اداره کل امور مالیاتی استان را تشریح کرد؛ شناسایی بیش از ۱۷ هزار مودی جدید در ۴ ماه سال جاری در استان اردبیل

تصویب آیین‌نامه تخصیص زمین و مسکن پس از تولد فرزند سوم

مدیر عامل راه آهن کشور خبرداد؛ افزایش سه برابری قطارهای اربعین/ احداث راه‌آهن شلمچه – بصره در مرحله انجام مطالعات عمرانی است

فرمانده سپاه کاشمر: هدف اصلی دشمن از جنگ تحمیلی خنثی کردن انقلاب اسلامی در نطفه بود/ ما مقاوم هستیم

زیباسازی هدفمند شهری رنگ‌آمیزی کافو‌های بندر کیاشهر با بهره‌گرفتن از تصاویر پرندگان پارک ملی بوجاق

گوشه ای از خیانت ها و ظلم های بریتانیا در ایران

کد خبر: 18926 | تاریخ انتشار: 22:55:41 - دوشنبه 5 سپتامبر 2022 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان خبر داد:اجرای چندین پروژه فرهنگی و عمرانی در محله‌های حصه و جلوان

مدیر منطقه ۱۴شهرداری اصفهان از اجرای چندین پروژه فرهنگی و عمرانی در محله‌های حصه و جلوان خبر داد.

کاشف خبر/ به نقل از پایگاه خبری ارمغان شهر ، جلسه هم اندیشی با معتمدین و موثرین محلات حصه و جلوان روز ۱۱ شهریورماه با حضور حدود ۳۰ نفر از افراد مورد وثوق محلات، مدیر و معاونین منطقه ۱۴ برگزار و مسائلی همچون تأمین امنیت، راه‌ها و جاده‌های مواصلاتی، انبارهای خرید ضایعات، فعالیت غیر اصولی شرکت‌های تأسیساتی نظیر آب و برق و مسائل فرهنگی از سوی حاضران مطرح شد.

راه اندازی یک کلانتری در منطقه ۱۴

مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان در این نشست، مشکلات منطقه ۱۴ را به سه دسته هویتی، اجتماعی و تفریحی تقسیم و عنوان کرد: هرچند احداث کلانتری وظیفه ذاتی شهرداری به شمار نمی‌رود اما طبق تأکید شهردار اصفهان درخصوص تامین امنیت محله‌های حصه و جلوان، به زودی یک کلانتری در این منطقه ایجاد می‌شود.

راه اندازی بازیکده حصه با ۸۵۰۰ متر فضای سبز تفرجگاهی

محمد مهدی کریمی افزود: در راستای رسیدگی به وضعیت اجتماعی و تفریحی این محله‌ها نیز پروژه‌هایی در آستانه اجرا و تکمیل قرار دارد که احداث بازیکده حصه از جمله آنها به شمار می‌رود.

او توضیح داد: این بازیکده ۸۵۰۰ متر فضای سبز تفرجگاهی محصور دارد و امکاناتی در زمینه‌های آموزشی، فرهنگی و تفریحی برای کودکان در آن تعریف شده است.

به گفته کریمی، حدود ۸۰ درصد از روند ساخت این بازیکده تکمیل شده و رو به اتمام است.

مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان، اجرای پلاستر حدود ۱۱هزار متر مربع از دیوارهای محله حصه را از دیگر اقدامات در این زمینه دانست و گفت: این پروژه با هدف ایجاد فضایی شاد و مفرح در محله حصه اجرا شده که البته حفظ و نگهداری آن بر عهده خود مردم است.

رفع معضل جاده جلوان به حصه

وی در بخش دیگری از توضیحاتش از رفع معضل جاده جلوان به حصه (حد فاصل میدان جوان تا اتوبان فرودگاه، عاشق شرقی) که به جاده مرگ معروف شده، خبر داد و اظهار کرد: ساماندهی این جاده بعد از طی مراحل قانونی با حدود ۷۰۰ میلیارد ریال اعتبار انجام شد.

کریمی افزود: خوشبختانه با پیگیری‌های شهردار اصفهان و مطالبات به حق مردمی طی روندی حدودا ۶ ماهه این محل به محدوده شهرداری الحاق شد که پس از ابلاغ آن توسط کمیسیون ماده ۵ استانداری و شورای برنامه ریزی استان، عملیات آزادسازی و احداث آن آغاز خواهد شد.

 مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهاندر خصوص انبارهای خرید ضایعات که مشکلات زیادی از جمله معامله گری مواد مخدر را در این منطقه ایجاد کرده است هم گفت: طی جلسه ای که در هفته گذشته با حضور نمایندگانی از دادستانی، دادگستری و استانداری داشتیم، مقرر شد که شرایط قانونی مقابله با این مشاغل فراهم شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار