بحران در راه شمال ایران / سه استان شمالی مورد هجوم غیربومی‌ها قرار گرفته‌اند

اقتصاد مردم دچار چالش‌ جدی است؛ «مردم به دندان‌پزشک مراجعه نمی‌کنند مگر مجبور شوند»/ بهترین راه جلوگیری از پوسیدگی و خرابی دندان‌ها

کاش رونالدو از ایران نرود!

نرخگذاری پودرهای شوینده توافقی شد/ حذف شوینده‌ها از جمع کالاهای اساسی؟/ گروه‌بندی جدید شوینده‌ها

یک اتفاق جدید درباره دستمزد کارگران/ افزایش دوباره حداقل حقوق کارگران چقدر جدی است؟

پرداخت بیش از ۸ میلیارد تومان دستمزد به زندانیان گیلانی در ۵ ماه ابتدای سال

پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان دیگر از مطالبات چایکاران شمال کشور

چرا با اینکه بازار خریدو فروش مسکن راکد است، اجاره خانه با تورم ۳۸درصدی روبروست؟

بررسی یک ادعا: دولت رئیسی ۲۰ میلیون شغل ایجاد کرد؟

تولید بیش از ۷۰ هزار تُن گوشت در گیلان

پروژه ی همچنان ناتمام تقاطع غیرهمسطح میدان گیل لاهیجان!

وزیر کار خبر داد؛ افزایش نرخ امید به زندگی طی چهار دهه گذشته/ دریافت سود و حقوق بیشتر از صندوق بازنشستگی تکمیلی

کد خبر: 16425 | تاریخ انتشار: 23:36:11 - چهارشنبه 22 ژوئن 2022 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

تکلیف مراکز بهاران و پیام مشخص شود

عضو شورای شهر تهران با اشاره به به ظرفیت های موجود در شهرداری تهران گفت: انتظار این بود که مراکز بهاران و مرکز پیام در این دوره تعیین تکلیف می شدند.

کاشف خبر / به نقل از  افق سرمایه؛ سید احمد علوی عضو شورای ششم شهر تهران در واکنش به ارائه گزارش معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از وضعیت قرارگاه اجتماعی گفت: کار کردن در حوزه اجتماعی سخت و البته اقدامات نیز دیربازده هستند و همین کار را سخت می کند.

وی با اشاره به زحمات خانم ها معدنی پور و شمس احسان، رئیس و عضو کمیسیون فرهنگی -اجتماعی شورای شهر تهران افزود: ایشان زحمات زیادی کشیدند اما همچنان در کف خیابان شاهد موضوعات هستیم.

عضو کمیسیون اجتماعی شورای ششم شهر تهران با انتقاد از بی توجهی معاونت اجتماعی به استفاده از ظرفیت های موجود در شهرداری تهران گفت: در دوره قبل شاید متوجه کارکرد مرکز پیام که برای خانم های آسیب دیده بود نشدند و آنرا تعطیل کردند اما انتظار ما این بود که در این دوره از این مرکز مجدد بهره برداری شود.

وی همچنین به بلاتکلیفی مراکز بهاران گفت: انتظار ما این بود که این مراکز نیز هرچه سریعتر تعیین تکلیف می شدند.

علوی ادامه داد: موضوع دیگر این است که دوستان نتوانستند تصویر خوبی از گرمخانه ها به مردم منتقل کنند، تا به محض ایجاد یک گرمخانه در محله ای، مردم محل معترض نشوند که این گرمخانه سبب ورود آسیب های اجتماعی به محله شان می شود.

وی تاکید کرد: بسیاری از افرادی که شب را در گرمخانه سپری می کنند آسیب دیده نیستند، بلکه به علت مشکلی که دارند و در معرض آسیب قرار گرفته اند مجبور هستند شبی را در گرمخانه سپری کنند. بنابراین نشان دادن تصویری مناسب از وضعیت افرادی که در گرمخانه ها شب را سپری می کنند، برای اقناع افکار عمومی لازم است.

علوی در پیشنهادی عنوان کرد: بهتر است مسئولان شهری و اعضای شورا بیشتر از گرمخانه ها بازدید کنند تا تصویر ذهنی اشتباهی که در ذهن شهروندان شکل گرفته اصلاح شود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار