دستگیری تمام لیدرهای اغتشاشات در گیلان/ بازداشت ۱۰۶ لیدر اصلی آشوب ها و ۸ تیم و کانون شورشی

خانواده مهسا امینی از عاملان دستگیری او شکایت کردند

گیلان اولین مقصد گردشگری

در چند روز اخیر ؛ ۷۳۹ نفر در گیلان بازداشت شدند

طبق آمار صدا وسیما؛ تعداد کشته های اعتراضات اخیر ۳۵ نفر تا اول مهر

جانشین فرمانده انتظامی گیلان خبر داد: دستگیری ۳۹ نفر در اغتشاشات شب گذشته رشت / پنج نیروی پلیس و بسیج زخمی شدند

متهمان به تجاوز «امیرحسین خادمی» اعتراف کردند

کتک کاری ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی شفت حین انجام وظیفه

جانشین فرمانده انتظامی گیلان: دستگیری ۲۲ نفر در تجمعات روز گذشته رشت / اموال عمومی را تخریب کرده بودند

معاون دادگستری گیلان خبر داد؛ اجرای حکم تخریب ۴ دستگاه ویلای غیر مجاز در گیلان

تصویب آیین‌نامه تخصیص زمین و مسکن پس از تولد فرزند سوم

ترکیه به مسافران ایرانی یارانه می‌دهد؟

کد خبر: 16331 | تاریخ انتشار: 22:32:27 - شنبه 18 ژوئن 2022 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

محور شادمهر به کاشمر تا هفته دولت ۱۴۰۲ باید به بهره برداری برسد

استاندار خراسان رضوی با همراهی نماینده مردم دیار ترشیز در مجلس شورای اسلامی جهت پیگیری مطالبات و دغدغه های مردم شهرستان کاشمر با مدیران استانی وارد کاشمر شد؛ بهره برداری از محور شادمهر به کاشمر تا هفته دولت سال آینده از اهم مصوبات بود.

کاشف خبر / به نقل از ترشیز خوان؛ یعقوبعلی نظری، استاندار خراسان رضوی و حجت‌الاسلام جواد نیک بین، نماینده مردم کاشمر، بردسکن، خلیل آباد و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی صبح ۲۷ خرداد همراه با ۱۵ مدیر کل جهت پیگیری دغدغه ها و مطالبات مردم از نزدیک و به صورت چهره به چهره وارد شهرستان کاشمر شدند.

ادای احترام به مقام شامخ شهدا و زیارت و بازدید از زیارتگاه و موزه شهید آیت الله مدرس(ره)، مرد دین و سیاست در همان ابتدای ورود انجام شد.

شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه و برگزاری میز خدمت توسط مدیران کل استانی در زیارتگاه امامزاده سید حمزه (ع) و پیگیری مطالبات مردمی با حضور استاندار خراسان رضوی و نماینده مردم دیار ترشیز در مجلس شورای اسلامی در ادامه برنامه‌های این سفر با موفقیت انجام شد.

بازدید از قسمت های مختلف بیمارستان حضرت ابالفضل (ع) و عیادت از تعدادی از بیماران بستری در بخش‌های مختلف و پیگیری نگرانی ها و خواسته های همراهان بیمار که با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کردند از دیگر برنامه های این سفر بود.

استاندار خراسان رضوی همراه با دیگر مسئولین استانی و شهرستانی در ادامه  با خانواده های شهیدان علیرضا و عباس عاصمی و خانواده شهید مدافع حرم، علی زاده اکبر دیداری صمیمی داشتند و از نزدیک به درد و دل و سخنان این خانواده‌های گرانقدر گوش جان سپردند.

در این دیدار مادر شهیدان علیرضا و عباس عاصمی به همه مسئولین و مردم پیام داد: «سعی کنید لقمه حلال بخورید» و خاطراتی در همین راستا و مقید بودن شهیدان به امانتداری و حفظ بیت المال بیان کردند.

پدر شهید علی زاده اکبر، شهید مدافع حرم از دغدغه های مردم در حوزه گرانی کالاها گفت و ضمن انتقاد از این مهم خواستار پیگیری و نظارت بیشتر مسئولین مربوطه شد.

دیدار با مردم روستای تربقان و بازدید از زمین محل احداث پروژه نهضت ملی مسکن شهرستان کاشمر از دیگر برنامه های سفر یک روزه استاندار خراسان رضوی به شهرستان بود که دستورات لازم در این حوزه ابلاغ و تصویب شد و بهره برداری از محور شادمهر به کاشمر تا هفته دولت سال آینده از دیگر مصوبات مهم این سفر بود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار