سرپرست مرکز جوانی جمعیت و سلامت خانواده وزارت بهداشت اعلام کرد ؛ ۱۰ میلیون سالمند بالای ۶۰ سال در کشور/ اسامی جوان‌ترین و سالمندترین استان‌های کشور

زن و دختر رئیس بانک برای قتل او آدمکش اجیر کردند/ متهم: دختر مقتول گفت از ارث پدرم ۲میلیارد تومان به شما می دهیم؛اگر هم لو رفتید درخواست قصاص نمی کنیم

آسیب دیدن ۴۰۰۰ خانه از سیلاب آستارا

در صورت تایید شورای نگهبان ؛ لایحه عفاف و حجاب برای سه سال به صورت آزمایشی اجرا می‌شود

گشت ارشاد به این دلیل شکست خورد و به ضدحجاب تبدیل شد

چرا گیلان اینقدر پیر شده؟/ فریادهای خشمگین طلاق،جای خنده کودکان نشسته چرا گیلان اینقدر پیر شده؟/ فریادهای خشمگین طلاق،جای خنده کودکان نشسته

قاتل سریالی مجازی بازداشت شد

محدودیت تازه برای آرایشگران زنانه

سودجویی از ۵۰۰ نفر به بهانه اخذ اقامت

کودکان بار این بی‌مسئولیتی‌ها را به دوش می‌کشند/ آمار بالای استفاده از فیلترشکن در بین کودکان ابتدایی

از هر ۳۶ ازدواج یکی ختم به طلاق می شود !

حجاب علیه حجاب/ می خواهند با این عباهای راحت،چادر را از سر زنها بردارند!

کد خبر: 16227 | تاریخ انتشار: 18:14:07 - سه‌شنبه 14 ژوئن 2022 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

قول علوی برای حل مشکل حذف تابلو هتل ها توسط شهرداری

عضو شورای شهر تهران با اشاره به قوانین موجود و اقدام شهرداری در حذف تابلو هتل ها، به جامعه هتل داری قول پیگیری و حل این مشکل را داد.

به گزارش کاشف خبر به نقل از افق تهران، نخستین جلسه هم اندیشی جامعه حرفه ای هتلداران استان تهران با رئیس کمیته گردشگری و میراث فرهنگی شورای شهر تهران با پیشنهاد سید احمد علوی، رئیس کمیته گردشگری و میراث فرهنگی شورای شهر تهران و با حضور ریاست اتحادیه و هیئت مدیره جامعه حرفه ای هتل ها، هتل آپارتمان ها و پانسیون های استان تهران، جمعی از جامعه هتلداران، برگزار شد.

در این نشست پیشنهادات و مشکلات مختلف جامعه هتل داران استان تهران مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به گفته اعضای جامعه هتل داران، یکی از مشکلات اصلی، موضوعات مرتبط با ساخت هتل در تهران است که علوی، عضو شورای شهر تهران قول مساعد برای پیگیری و حل این مشکلات را داد.

رئیس کمیته گردشگری شورای شهر تهران در ادامه بر تلاش این شورا برای تحقق شعار «همچنین تبدیل تهران به مقصد گردشگری» تاکید کرد و گفت: به این منظور با همکاری و همراهی هتل داران می توان موانع و مشکلات را شناسایی و برطرف ساخت.

یکی دیگر از موضوعات مورد اشاره توسط رئیس هیات مدیره جامعه حرفه ای هتل داران، موضوع حذف تابلو هتل ها توسط شهرداری تهران بر اساس قوانین موجود بود که در این زمینه نیز علوی قول همکاری و رفع مشکل را داد.

وی با بیان اینکه برای حل مشکلات جامعه هتل داری در کمیته گردشگری شورای شهر تهران، کرسی حقوقی برگزار می شود تا مشکلات حقوقی بحث و برای رفع آنها برنامه ریزی صورت بگیرد افزود: یکی از سیاست های اصلی ما جذب گردشگر برای تهران است و طبیعتا گردشگر نیز به محل اقامت نیاز دارد.

وی ادامه داد: به همین منظور تمام تلاش خود را برای کمک به جامعه هتل داری انجام خواهیم داد تا در تهران مشکلی بابت اقامت گردشگران وجود نداشته باشد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار