کد خبر: 15256 | تاریخ انتشار: 9:43:27 - شنبه 19 مارس 2022 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

جشنواره نوروزی لاهیجان با حضور هنرمندان در جزیره استخر برگزار می شود

شهردار لاهیجان از برگزاری جشنواره نوروزی شهرداری با حضور هنرمندان در جزیره استخر خبر داد.
کاشف خبر / به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، رضا زنده دل در گفت و گویی افزود: جشنواره نوروزی شهرداری از دوم تا ۱۲ فروردین از ساعت ۵ عصر در جزیره استخر برگزار می شود.
وی اضافه کرد: جشنواره نوروزی شهرداری لاهیجان با اجرای برنامه های هنری و فرهنگی شامل موسیقی، نمایش های آیینی و طنز، تقلید صدا، مسابقه، شعبده بازی با حضور هنرمندان مطرح استان گیلان و اجرای برنامه های بومی و محلی با همکاری اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شامل لافندبازی، ساخت صنایع دستی، پخت نان محلی و دم کردن از دوم فروردین همه روزه در جزیره استخر برگزار می شود.
شهردار لاهیجان گفت: پس از دو سال که به دلیل شرایط کرونایی کشور امکان مسافرت و اجرای جشنواره وجود نداشت، در نوروز ۱۴۰۱ با رعایت شیوه نامه های بهداشتی افتخار میزبانی از همشهریان و مسافران عزیز در جزیره استخر با تدارک برنامه های شاد و فرهنگی خواهیم بود.
زنده دل افزود: ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید به همشهریان و هم وطنان گرامی، سالی پربرکت همراه با سلامتی در کنار خانواده برای همه عزیزان آرزومندم.
وی گفت: شهرداری لاهیجان با نصب المان های جدید در نقاط مختلف شهر، برپایی سفره هفت سین در میدان ابریشم و ساختمان ستادی شهرداری، المان قایق های نوروزی در استخر، زیبا سازی فضا و منظر شهری با نصب چراغ های جدید روشنایی در مناطق گردشگری و تاریخی، پاکسازی معابر شهری و پارک ها و کاشت گل های فصلی به استقبال نوروز ۱۴۰۱ می رود.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار