کد خبر: 1271 | تاریخ انتشار: 0:15:28 - دوشنبه 7 اکتبر 2019 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

دبل طلایی بهمنیار

سارا بهمنیار با کسب طلای رقابت های لیگ برتر کاراته وان ۲۰۱۹ در مسکو یک گام دیگر به المپیک نزدیک شد.


به گزارش گروه ورزشی کاشف خبر به نقل از  خبرگزاری برنا، در روز پایانی رقابت های لیگ برتر کاراته وان ۲۰۱۹ در مسکو، سارا بهمنیار نماینده ایران در وزن ۵۰- کومیته بانوان با برتری یگ بر صفر برابر سارا هوبریش از آلمان به مدال طلا رسید. با این طلا، بهمنیار یک گام دیگر به المپیک ۲۰۲۰ توکیو نزدیک شد.

بهمنیار تا پیش از رسیدن به فینال ۶ بر صفر کارمن کلمنت از مجارستان را شکست داد. سپس ۲ بر صفر از سد ایمانه طالب از الجزایر گذشت. در بازی سوم با همین نتیجه یی تینگ تانگ از هنگ کنگ را برد. او در چهارمین مبارزه ۳ بر یک نادیا مورالس گومز از اسپانیا را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. او در این مرحله پس ازتساوی ۳ بر ۳ در وقت قانونی مبارزه مقابل لی رانران از چین با قانون سنشو برنده شد و به فینال راه یافت.

این دومین طلای متوالی بهمنیار در رقابت های کاراته وان ۲۰۱۹ است. او پیش از این نیز در توکیو موفق به کسب مدال طلا شده بود. صبح امروز نیز بهمن عسگری در وزن -۷۵ کومیته مردان با برتری برابر توره ایبانز اسپانیایی خود موفق به کسب مدال برنز شده بود. رزیتا علیپور در وزن ۶۱- کومیته بانوان، ذبیح الله پورشیب در وزن ۸۴- و سجاد گنج زاده در وزن ۸۴+ تا دقایقی دیگر برای کسب مدال طلا به روی تاتامی می روند./برنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار