نزاع در کافه منجر به قتل جوان ۲۶ ساله در لاهیجان شد

۸ زندانی از زندان لاهیجان آزاد شدند

۱۲ نفر از زندانیان در زندان ضیابر به آغوش گرم خانواده بازگشتند

بازدید سرزده اداره صمت ،بهداشت ،تعزیرات حکومتی،اصناف ازفروشگاهها و سوپرمارکتهای شهرستان لاهیجان

دستگیری ۵ قاچاقچی و کشف بیش از ۳ کیلوگرم موادمخدر در لاهیجان

دستگیری عاملان نزاع و درگیری مراسم عروسی

پلمپ ۱۶۰ واحد صنفی متخلف در لاهیجان

نجات ۸ کوهنورد در ارتفاعات درفک

فرماندار لاهیجان در کارگروه پسماند شهرستان تاکید کرد: دستگاه های متولی با منعطف سازی قوانین به معضل زباله‌ی تموشل پایان دهند/محیط زیست تنها با تعامل و همراهی مردم حفاظت می شود/سمن‌ها پل ارتباطی مردم با حاکمیت برای پیگیری مطالبات عمومی هستند

نخستین جلسه هم اندیشی روابط عمومی های گیلان در لاهیجان برگزار شد

گشت شبانه تیم بازرسی شهرستان لاهیجان از کافه رستوران های سطح شهر ونظارت بر اجرای شیوه نامه های بهداشتی ستاد مدیریتی بیماری کرونا

مواظب گروه متقلب کوین تقلبی کلاهبردار باشید!

کد خبر: 8189 | تاریخ انتشار: 2:43:34 - یکشنبه 18 اکتبر 2020 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

شناسایی و دستگیری قاتلان زن۳۳ ساله گیلانی

قاتلان زن جوان گیلانی ، شناسایی و یکی از آنها دستگیر شد.

به گزارش کاشف خبر ؛ رییس پلیس آگاهی استان، امروز با اعلام این خبر گفت : قاتلان الهام سرلاتی ، زن ۳۳ ساله گیلانی ، زوج صیغه ای بودند که با پیگیری های پلیس مازندران و گیلان ، یکی از آنها که زنی ۳۹ ساله اهل رودسر و ساکن تنکابن است در خانه اش دستگیر شد.

سرهنگ رحیم شعبانی با بیان اینکه این زن پس از دستگیری و اعتراف به قتل ، به مراجع قضایی تحویل داده شد افزود: متهم دیگر مظنون به قتل مرد ۳۷ ساله اهل لنگرود و ساکن تنکابن که دارای سوابق کیفری است و به یکی از استان های کشور متواری شده و تلاش ها برای دستگیری اش ادامه دارد.

وی با اعلام اینکه این زن و مرد قاتل به قصد سرقت جواهرات ، آن زن را سوار و به قتل رساندند گفت: خریدار جواهرات سرقت شده نیز مردی ۴۰ ساله و اهل تنکابن است که پس از دستگیر ی در مغازه اش، به مراجع قضایی تحویل داده شد.
الهام سرلاتی زن ۳۳ ساله گیلانی، کارمند اداره تامین اجتماعی سیاهکل بود که یکم مهر بعد از پیاده شدن از سرویس اداره اش در شهر لنگرود برای رفتن به محل اقامت خود در شهر رودسر، در میدان شهید املاکی لنگرود ، سوار خودروی سواری می شود اما به خانه نمی رسد.
بعد از چند روز جستجوی پلیس،جسد وی سرانجام ۴ مهر ، در منطقه جنگلی ۲هزار مازندران کشف می شود.

بر اساس آمار پلیس، از ابتدای امسال تا کنون ۳۳ فقره قتل در گیلان اتفاق افتاده است که پلیس، کمتر از یک هفته قاتلان را شناسایی ، دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده است.

برنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار