حقوق کارمندان ۲۵ درصد افزایش می‌یابد

جزئیات عیدی سال ۱۴۰۰ کارمندان و کارگران

هلهله ظهر عاشورا و ترس دشمن از گفتمان (( قوی شدن ))

یارانه نقدی در سال آینده ۲ سقفی شد/ به هر ایرانی چقدر یارانه می‌رسد؟

مسافرت‌های غیرضروری به گیلان،موج جدیدی از بیماری را شکل می‌دهد/ استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای برای برگزاری مراسم شهادت حضرت زهرا

اهدای ۱۳ عدد تبلت به دانش آموزان نیازمند و درس خوان توسط کامبک _ لاهیجان

مراسم یادبود شهدای پرواز ۷۵۲ برگزار شد

ایجاد واحد ویژه تأمین امنیت زنان در کلانتری ها/ توجه به «دیه» زنان قربانی خشونت

یک کارشناس حوزه مخابرات پاسخ داد: رجیستری گوشی‌ها را گران کرده است؟

کاهش ۹۰۰ دلاری ارزش زعفران ایرانی طی دو سال گذشته

توقیف شناور کره‌ جنوبی توسط نیروی دریایی سپاه

امام جمعه سیاهکل: شورای شهر بلای جان ما شده‌اند/ وقتی شهرداری نااهلی شورا را ببیند می‌تواند با آن‌ها همسو شود؟/ می‌خواهید جایی که در حال زیباسازی است را تخریب کنید؟/ شورا جای جوان بی‌تجربه نیست

کد خبر: 7930 | تاریخ انتشار: 12:52:46 - سه‌شنبه 29 سپتامبر 2020 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

اختصاص بیش از ۲۸ میلیارد تومان به پروژه‌های نیمه تمام شهرستان / ضرورت توجه مدیران دستگاه های اجرایی به پروژه های جهش تولید و اقتصاد مقاومتی


محمودی گفت: مدیران دستگاه های اجرایی در سال جاری علاوه بر پیگیری پروژه های نیمه تمام به پروژه های جهش تولید و اقتصاد مقاومتی بیشتر توجه کنند.

به گزارش کاشف خبر ؛ یونس محمودی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی که امروز ( دوشنبه، ۷ مهر) در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به حضور تاثیرگذار نمایندگان در کمیته برنامه ریزی گفت: استمرار و تحقق پروژه های ملی منوط به رایزنی، سیاست ها و راهبردهای نمایندگان است.

فرماندار شهرستان لاهیجان با اشاره به اجرای پیشبرد سیاست های دولت در شهرستان، اظهار کرد: در سال جاری مجموعا ۲۲۴ پروژه نیمه تمام عمرانی با اعتباری بالغ بر ۲۸ میلیارد تومان اختصاص یافت که از این تعداد ۹۶ پروژه نیمه تمام، ۳۲ پروژه مطالبات، ۸۴ پروژه حوزه تعمیر و تجهیز و اعتبارات مستمر و ۱۲ پروژه فصل هایی همچون دفاعی، حمل و نقل، منابع آب، توسعه خدمات شهری و روستایی است.

محمودی با تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی با تمام توان برای ارائه خدمت به مردم از هیچ کوششی دریغ نکنند، افزود: دستگاه های اجرایی در جذب اعتبارات مصوب و تخصیص یافته بیشتر تلاش کنند و مدیران کل را برای بازدید از پروژه ها به شهرستان دعوت کنند.

وی با اشاره به سال جهش تولید و اینکه پروژه های جهش تولید و بعضی از پروژه ها در زمره اقتصاد مقاومتی باید با بررسی هر چه بهتر تبیین و استخراج شوند، خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی علاوه بر پیگیری پروژه های نیمه تمام به پروژه های جهش تولید و اقتصاد مقاومتی بیشتر توجه کنند.

محمودی با بیان اینکه اعتبار اختصاص یافته در کمیته برنامه ریزی شهرستان ۲۸ میلیارد تومان است، تصریح کرد: از نماینده شهرستان برای جذب اعتبارات پنهان و ملی بیشتر بهره خواهیم گرفت.

فرماندار شهرستان لاهیجان ادامه داد: تلاش مدیران برای مبادله موافقت نامه ها و اینکه با توجه به فصل سرما درخواست ما این است که هر چه سریعتر موافقت نامه های ناقص و مبادله نشده را با حضور در ادارات کل، پیگیری کنند.

محمودی در پایان تاکید کرد: پیگیری پروژه های نیمه تمام و اعتبارات جز کارکرد مدیران در شهرستان و یکی از پارامترهای ارزیابی مدیران در حوزه مدیریت است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار