گروه : دسته‌بندی نشده

۵ میوه فروش سیار که کارت های بانکی مشتریان را هنگام خرید کپی می کردند دستگیر شدند.
به گزارش کاشف خبر ؛ فرمانده انتظامی گیلان امروز گفت : ۵ میوه فروش سیار با نصب دستگاه اسکیمری درون دستگاه پوز خود ، کارت بانکی مشتریان را کپی و از آن برداشت می کردند که دستگیر شدند.

سردار عزیزاله ملکی افزود : کارشناسان پلیس فتا با بررسی پرینت حساب مال باختگان متوجه شدند که متهمان در لنگرود با مبالغ برداشت شده ، از مغازه‌های مختلف خرید کرده بودند و اغلب برداشت‌ها از یک دستگاه پوز انجام شده بود.

وی اضافه کرد : یکی از کلاهبرداران هنگام فروش میوه با خودروی پیکان وانت در لنگرود شناسایی و دستگیر شد و اعتراف کرد با همکاری ۴ نفر دیگر در شهرهای شرقی گیلان ، با کپی کارت بانکی مشتریان ، از حسابشان پول برداشت می کرد که با پیگیری ماموران انتظامی در خانه ای در لنگرود دستگیر شدند.

سردار ملکی افزود : متهمان اعتراف کردند تاکنون ۸ میلیارد ریال از حساب ۸۴ نفر برداشت کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان ، ۲ دستگاه اسکیمر، ۳۵ عدد کارت کپی شده و یک دستگاه پوز سیار کشف شد اضافه کرد : ۱۳ نفر از مال باختگان شناسایی‌ شدند و تلاش برای شناسایی سایر شاکیان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی گیلان با اعلام اینکه شهروندانی که به این صورت از آنها کلاهبرداری شده می‌توانند به پلیس فتا استان یا شهر خود مراجعه کنند گفت : رمز کارت‌های عابر بانک برای حفاظت از حساب و اطلاعات افراد طراحی شده و باید با هوشیاری از افشای آن خودداری کرد.

صداوسیما

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کاشف خبر | پایگاه خبری استان گیلان و شهر لاهیجان