دستگیری ۹حفار غیرمجاز در رودسر

رشد ۴۵ درصدی ارزش صادرات غیرنفتی گیلان طی نیمه نخست امسال / بخش خصوصی برای تولید کالاهای باکیفیت و رقابت پذیر، تشویق شود / لزوم تقویت امکانات گمرکی در جهت توسعه بیشتر صادرات از گیلان

گل‌محمدی: شک نکنید سال بعد هم قهرمانیم/ برای بازی با التعاون دلم روشن است

دلار در کانال ۲۶ هزار تومنی

دستگیری ۲ شرور در رشت

حفظ جان مردم برای ما مقدم بر هر چیزی است

روشنگری به ادعاهای شرکت خیالی www.AITRADES.com؛ پوچ کوین را چرا نباید خرید؟

دیدار تیم های ستارگان لاهیجان _ پدیده املش

هشدار جدی برای عدم اطمینان به کارگزاران ارزهای دیجیتالی

افتتاح رسمی قطار پنج ستاره زندگی در مسیر رشت – مشهد

تمامی طرح‌های عمرانی، پیوست پدافند غیرعامل داشته باشند/ با رویکردهایی فنآورانه و دانش‌پایه، با تهدیدات مقابله شود/ طرح جامع پدافند غیرعامل ، مبنای عمل و نقشه راه استان است / در اجرای اصول پدافند غیرعامل، به‌دنبال صیانت از سرمایه‌های ملی هستیم

شایعه برداشت و فروش غیر مجاز شهرداری از بستر رودخانه رادارپشته کذب محض است

کد خبر: 6675 | تاریخ انتشار: 13:11:17 - دوشنبه 27 جولای 2020 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

حمایت از مشاغل خانگی با ایجاد بازارچه تخصصی در رشت

رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت با تاکید بر حمایت از محصولات خانگی و ایجاد بستر لازم برای فروش این نوع محصولات اظهارداشت: در شرایط اقتصادی امروز لازم است از تولید محصولات خانگی و فروش آن حمایت شود.

کاشف خبر/ نشست هم اندیشی «مرتضی عاطفی» ریاست سازمان با سرهنگ «شریف زاده» مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه ناحیه رشت به منظور احداث بازارچه تخصصی حمایت از تولیدات خانگی در دفتر ریاست سازمان برگزار شد.
مرتضی عاطفی در این نشست با ابراز امیدواری بر تداوم همکاری های فی مابین، بر استفاده از پتانسیل سایر دستگاه های اجرایی استان برای ارائه خدمات مناسب به تولید کنندگان تاکید کرد.
رییس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری رشت با تاکید بر حمایت از محصولات خانگی و ایجاد بستر لازم برای فروش این نوع محصولات اظهارداشت: در شرایط اقتصادی امروز لازم است از تولید محصولات خانگی و فروش آن حمایت شود.

وی با بیان اینکه ایجاد این بازارچه ها ضمن ایجاد بستر مناسب و توانمندسازی بانوان، رونق اقتصاد خانواده را به دنبال دارد تصریح کرد: مشاغل خانگی فرصتی برای رفع معضل بیکاری و ایجاد شغل‌های جدید بر اساس خلاقیت، استعداد و کارآفرینی جوانان است که زمینه مشارکت آنان در فعالیت های اقتصادی جامعه را مهیا می سازد.

گفتنی است، در این نشست ضمن بررسی راهکارهای لازم جهت ایجاد بازارچه های فروش محصولات خانگی در راستای حمایت از مشاغل خانگی و درآمدزایی برای خانواده‌ها، مقرر شد، سازمان ساماندهی مشاغل شهری با مشارکت سازمان بسیج سازندگی و دستگاه های ذیربط مکان هایی را جهت احداث بازارچه عرضه محصولات خانگی شناسایی و آماده سازی کند.

گیل خبر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار