دیدار تیم های گل ریحان البرز _ فوتبال سپیدرود رشت

گام‌هایی استوار برای رشد اقتصاد ملی از دروازه‌های گیلان

خیابان پرستار لاهیجان تعریض شد

با حکم استاندار گیلان؛ سرپرست فرمانداری شهرستان آستارا منصوب شد

افزایش روزانه ۵۰ نفر به تعداد مبتلایان کرونا در گیلان

معرفی رسولی فرخی به عنوان نماینده معین آستانه اشرفیه به هیات رئیسه

زمان برگزاری کنکور منوط به اخذ نظر ستاد ملی کرونا شد

جزئیات خودکشی مرد و پسر تهرانی زیر پل رودبار/ مرگ همسر مرد به خاطر کرونا

ال گیلانو بدون برنده

تعداد مسکن ، سه میلیون بیش از تعداد خانوار

تقدیر استانداری گیلان از فرمانداری شهرستان لاهیجان

قدردانی رئیس و اعضای شورای شهر لاهیجان از شهردار

کد خبر: 6194 | تاریخ انتشار: 15:56:47 - یکشنبه 28 ژوئن 2020 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

اعتبارات ورزشگاه تختی انزلی از کشور و اعتبارات استادیوم عضدی استانی است / بازسازی استادیوم تختی انزلی به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از سوی وزارت ورزش واگذار شده است / شرایط پروژه ورزشگاه عضدی یک گام جلوتر از ورزشگاه تختی انزلی می باشد

مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در خصوص انجام نشدن بازدید از ورزشگاه عضدی توسط مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت : ورزشگاه عضدی رشت جز پروژه های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور نیست و اعتبارات آن نیز از محل استانی است.

به گزارش پایگاه خبری کاشف خبر ؛ مریم بخشی در این خصوص عنوان کرد : طبق دسته بندی که از سازمان برنامه و بودجه کشور صورت گرفته پروژه های ورزشی به دو بخش استانی و ملی تقسیم شده است و اعتبار ورزشگاه عضدی از بخش اعتبارات استانی و ورزشگاه تختی انزلی از محل اعتبارات کشوری تامین می شود و بدین جهت پروژه ورزشگاه انزلی به شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی واگذار شده است .

وی با اشاره به سفر مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی به استان در روز گذشته اظهار داشت : دیروز مهندس کریمی برای تحویل گرفتن پروژه ورزشگاه انزلی وارد گیلان شدند و این پروژه تنها پروژه ای است که این شرکت در گیلان دارد و در مرحله ی انتخاب مشاور قرار دارد.

بخشی تاکید کرد : پروژه استادیوم عضدی در مرحله ی مشخص شدن پیمانکار قرار دارد و یک گام جلوتر از ورزشگاه انزلی است و اعتبارات آن نیز از محل اعتبارات استانی تامین خواهد شد .

وی گفت : جای جای استان گیلان ، استان ماست و نه رشت و نه انزلی و نه تالش و هیچ شهرستانی در اولویت ویژه از سوی این اداره قرار ندارد و انجام پروژه ها بنا به برنامه ریزی وزارت ورزش است .

وی ادامه داد : امیدواریم که بتوانیم اعتبارات بیشتری برای ادامه ی پروژه ها دریافت کنیم و اعتبار پروژه ی ورزشگاه عضدی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تامین می شود .

برنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار