گروه : دسته‌بندی نشده

مدیر ورزشگاه آزادی گفت: تمام ورزشکاران و مربیان قبل از ورود به ورزشگاه آزادی باید تست کرونا بدهند و آزمایش آنها به تائید فدراسیون پزشکی ورزشی رسیده باشد.

کاشف خبر/قدرت‌الله سیف در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به ابلاغیه ستاد مقابله با کرونای وزارت ورزش و جوانان مبنی بر آغاز تمرینات در رشته‌های انفرادی، ما نیز سعی کردیم تنها به رشته‌هایی اجازه فعالیت در آزادی بدهیم که برخوردی بین ورزشکاران وجود نداشته باشد و فاصله اجتماعی به خوبی رعایت شود. حتی در مجموعه‌هایی که به بخش خصوصی واگذار شده اند، برای بهره‌بردار امکان استفاده از فضاهایی همچون استخر که در حال حاضر اجازه فعالیت در آنها وجود ندارد، ممنوع شده تا زمانی که ستاد مقابله با کرونا به ما اجازه فعالیت بدهد.

وی گفت: در حال حاضر رشته‌هایی همچون تنیس، دوچرخه‌سواری، قایقرانی در رشته کایاک یک نفره، اتومبیلرانی و سایر رشته‌هایی که برخوردی بین ورزشکاران وجود ندارد، فعالیت خود را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز کرده‌اند و منتظر ابلاغیه جدید از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا وزارت ورزش برای سایر رشته‌ها هستیم.

مدیر ورزشگاه آزادی افزود: برای این که پروتکل‌های بهداشتی به خوبی رعایت شود و ورزشکاران بدون هیچ استرس و نگرانی تمرینات خود را در آزادی پیگیری کنند کارشناسان ما به طور مداوم در فضاهای ورزشی حضور و بر فعالیت ورزشی ورزشکاران نظارت کامل دارند. به هر صورت تا امروز مشکل خاصی گزارش نشده است.

سیف با بیان این که از تمام ورزشکاران و مربیان قبل از تمرین در آزادی تست کرونا گرفته می‌شود، خاطرنشان کرد: هر ورزشکار یا مربی که خواستار تمرین در آزادی باشد در ابتدا باید تست کرونا بدهد و مجوز سلامتی خود را از فدراسیون پزشکی ورزشی دریافت کرده باشد در این صورت اجازه تمرین به آنها در آزادی داده می‌شود. بدون انجام تست کرونا انجام هر نوع تمرین و فعالیتی در آزادی ممنوع است.

وی در پایان گفت: اجازه ورود به ورزشگاه آزادی حتی برای سایر افراد نیز به راحتی امکانپذیر نیست و تمام کسانی که بخواهند وارد آزادی شوند ابتدا جلوی درب از آنها تب سنجی به عمل می‌آید و اگر مشکلی وجود نداشته باشد اجازه ورود به آزادی را خواهند داشت.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کاشف خبر | پایگاه خبری استان گیلان و شهر لاهیجان