کد خبر: 5751 | تاریخ انتشار: 10:21:43 - یکشنبه 31 مه 2020 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

هرجا پرچم هلال احمر برافراشته باشد، مردم احساس آرامش‌خاطر بیشتری می کنند / تجهیزات امداد و نجات هلال احمر گیلان، تقویت شود

استاندار گیلان گفت: هرجا پرچم جمعیت هلال احمر افراشته باشد، مردم احساس آرامش‌خاطر بیشتری می کنند.

به گزارش کاشف خبر ؛ دکتر ارسلان زارع صبح امروز (یکشنبه) در دیدار دبیرکل جمعیت هلال احمر، با بیان این مطلب اظهار داشت: گیلان استانی است که همواره با حوادث طبیعی مواجه است ولی در عین حال مسئولیت مدنی و همبستگی اجتماعی مردم ، در این استان مثال زدنی است و باید تلاش کرد تا هلال احمر استان از لحاظ تجهیزات امداد و نجات تقویت شود.

استاندار گیلان با قدردانی از تلاش های هلال احمر در مقابله با کرونا گفت: اولویت امروز کشور، مهار‌ شیوع ویروس کرونا و خدمت به آسیب‌دیدگان و همیاری با کادر پزشکی است و جمعیت هلال احمر در این مبارزه ملی، فعالانه به ایفای نقش می پردازد.

دکتر زارع توانمندسازی، مهارت افزایی، افزایش اعتماد عمومی، توسعه خدمات داوطلبانه، جذب و ساماندهی جوانان را از مولفه هایی عنوان کرد که در موفقیت بیشتر جمعیت هلال احمر موثر است.

دکتر محمدحسن قوسیان‌مقدم دبیرکل جمعیت هلال احمر نیز در این دیدار، اظهار داشت: ظرفیت بخش های مختلف امداد و نجات، جوانان و داوطلبان همه برآمده از مردم و از عوامل موثر در انجام خدمات گوناگون است.

وی ادامه داد: هلال احمر از مردم و برای مردم است و باید تلاش کنیم اعتماد عمومی به آن بیشتر شود.

در پایان این دیدار از خدمات مهدی ولی پور قدردانی و سیاوش غلامی به عنوان سرپرست جدید جمعیت هلال احمر گیلان معرفی شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار