کد خبر: 5438 | تاریخ انتشار: 16:45:02 - یکشنبه 10 مه 2020 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

انهدام باند سارقان در لاهیجان

 فرمانده انتظامی لاهیجان از دستگیری اعضای باند ۴ نفره سارق با ۸ سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ “قاسم جانعلی‌پور” در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت مختلف با شیوه و شگردی مشترک در شهرستان لاهیجان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: ماموران کلانتری ۱۲ با انجام تحقیقات و بررسی صحنه‌های سرقت به سرنخ‌هایی از یک باند سارقان سابقه‌دار در این پرونده‌ها دست یافتند.
وی ادامه داد: پس از شناسایی مخفیگاه متهمان و تحت نظر قرار دادن این مکان، ماموران کلانتری ۱۲ با هماهنگی قضائی ۳ متهم را دستگیر کردند.
سرهنگ جانعلی‌پور اظهار داشت: متهمان که دو مرد ۳۳ و ۵۴ ساله و یک زن ۳۱ ساله هستند در تحقیقات پلیس به ۳ فقره سرقت منزل، ۳ فقره سرقت سرقت دوچرخه و دو فقره سرقت اماکن خصوصی در شهرستان لاهیجان و فروش وسایل سرقتی به یک مالخر اعتراف کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مالخر ۴۴ ساله این پرونده نیز شناسایی و دستگیر شد اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه مالخر، تعدادی لوازم سرقتی از قبیل یک دستگاه تلویزیون، یک دستگاه جارو برقی و دو دستگاه چمن زنی کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان در پایان با اعلام اینکه متهمان با تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند گفت: شهروندان با رعایت هشدار‌های پلیس می‌توانند از وقوع بسیاری از سرقت‌ها پیشگیری کنند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار