دیداربا شاعر “چایی باغ های لاهیجان”

فراخوان مسابقه اینستاگرامی کودک هنرمند در بخش های مختلف

آئین رونمایی از پوستر و وبسایت اولین جشنواره جوان خلاق لاهیجی

حضور استاندار گیلان؛ زنگ آغاز سال تحصیلی جدید مدارس نواخته شد

حسینیه مجازی مهر محرم در دهه اول محرم برگزار شد

فیلم سینمایی شیرشاه کاری از گروه دوبلاژ هفت در تلویریون اینترنتی کاناپه منتشر شد

اهدای لباس ورزشی پلیس و همیار پلیس به موسسه خیریه سرای نصیر

افتتاح پروژه پارک جانبازان یوسف اباد_ لاهیجان

کارمندان نمونه شورا و شهرداری لاهیجان تجلیل شدند

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری رشت منصوب شد

دومین روز هفته دولت ؛ آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی منظر افتتاح شد

ادای احترام دوچرخه سوار سفیر سلامت به مدافعان و شهدای سلامت لاهیجان

کد خبر: 5265 | تاریخ انتشار: 22:15:14 - جمعه 24 آوریل 2020 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

یکایک ما وظیفه داریم امروز در جبهه ی حفظ سلامت بمانند روزهای جنگ تحمیلی مدافع حریم جامعه باشیم.

حاج احمد شیخ شعربافان جانباز جنگ تحمیلی اهل لاهیجان در گفتگویی در خصوص نقش مردم در مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت : یکایک ما وظیفه داریم امروز در جبهه ی حفظ سلامت بمانند روزهای جنگ تحمیلی مدافع حریم جامعه باشیم.

به گزارش کاشف خبر ؛ حاج احمد شیخ شعربافان که از جانبازان شناخته شده هشت سال دفاع مقدس گیلان می باشد در گفتگویی اظهار داشت : در سالهای نه چندان دور ما در جبهه ی جنگ برای دفاع از کیان ،شرف و ناموس خود می جنگیدیم و مدافعان حرم و حریم ولایت بودیم و شهدای زیادی را نیز تقدیم نظام و انقلاب کردیم و امروز مدافعان سلامت در خط مقدم حفظ این حریم هستند و جان بر کف تلاش می کنند.

وی با بیان اینکه به عنوان کهنه سرباز دیروز ،اکنون در کنار مردم و همراه جامعه پزشکی خواهد بود ،گفت : بنده ی حقیر سرباز ملت هستم و به مانند یک سرباز در هر سنگری که نیاز نظام و کشورم اقتضا کند جانم را فدا خواهم کرد.

شعربافان ادامه داد : در شرایط کنونی ،زندگی ما به گونه ای است که همه با شیوع ویروس کرونا مبارزه می کنیم و بیش از تجهیزات پزشکی نیازمند وحدت ،همدلی و وفاق ملی برای پشت سر گذاشتن این بحران هستیم.

شعربافان در بخش دیگری از گفتگو به ظرفیت های استان گیلان برای توسعه و پیشرفت اشاره کرد و گفت : متاسفانه سرسبزی استان گیلان سبب گشته است تا بسیاری از ضعف های آن پنهان بماند و در حقیقت فقر و بیکاری در زیر پوشش زیبای طبیعت این سرزمین پنهان شده است.

وی افزود : بهره گیری صحیح از ظرفیت ها و سرمایه گذاری مطلوب می تواند به اقتصاد استان رونق ببخشد و موجب اشتغالزابی جوانان و رفع بیکاری شود .

شعربافان با تاکید برای لزوم مدیریت فرصت ها عنوان کرد : در هر زمانی که بمانند هشت سال دفاع مقدس جهادی حرکت کرده ایم و دل در گرو خدمت گذاشتیم ، شرایط مطلوبی برای کشور رقم خورده است و امروز نیز بیش از پیش نیازمند وحدت و همدلی هستیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار