کد خبر: 5265 | تاریخ انتشار: 22:15:14 - جمعه 24 آوریل 2020 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

یکایک ما وظیفه داریم امروز در جبهه ی حفظ سلامت بمانند روزهای جنگ تحمیلی مدافع حریم جامعه باشیم.

حاج احمد شیخ شعربافان جانباز جنگ تحمیلی اهل لاهیجان در گفتگویی در خصوص نقش مردم در مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت : یکایک ما وظیفه داریم امروز در جبهه ی حفظ سلامت بمانند روزهای جنگ تحمیلی مدافع حریم جامعه باشیم.

به گزارش کاشف خبر ؛ حاج احمد شیخ شعربافان که از جانبازان شناخته شده هشت سال دفاع مقدس گیلان می باشد در گفتگویی اظهار داشت : در سالهای نه چندان دور ما در جبهه ی جنگ برای دفاع از کیان ،شرف و ناموس خود می جنگیدیم و مدافعان حرم و حریم ولایت بودیم و شهدای زیادی را نیز تقدیم نظام و انقلاب کردیم و امروز مدافعان سلامت در خط مقدم حفظ این حریم هستند و جان بر کف تلاش می کنند.

وی با بیان اینکه به عنوان کهنه سرباز دیروز ،اکنون در کنار مردم و همراه جامعه پزشکی خواهد بود ،گفت : بنده ی حقیر سرباز ملت هستم و به مانند یک سرباز در هر سنگری که نیاز نظام و کشورم اقتضا کند جانم را فدا خواهم کرد.

شعربافان ادامه داد : در شرایط کنونی ،زندگی ما به گونه ای است که همه با شیوع ویروس کرونا مبارزه می کنیم و بیش از تجهیزات پزشکی نیازمند وحدت ،همدلی و وفاق ملی برای پشت سر گذاشتن این بحران هستیم.

شعربافان در بخش دیگری از گفتگو به ظرفیت های استان گیلان برای توسعه و پیشرفت اشاره کرد و گفت : متاسفانه سرسبزی استان گیلان سبب گشته است تا بسیاری از ضعف های آن پنهان بماند و در حقیقت فقر و بیکاری در زیر پوشش زیبای طبیعت این سرزمین پنهان شده است.

وی افزود : بهره گیری صحیح از ظرفیت ها و سرمایه گذاری مطلوب می تواند به اقتصاد استان رونق ببخشد و موجب اشتغالزابی جوانان و رفع بیکاری شود .

شعربافان با تاکید برای لزوم مدیریت فرصت ها عنوان کرد : در هر زمانی که بمانند هشت سال دفاع مقدس جهادی حرکت کرده ایم و دل در گرو خدمت گذاشتیم ، شرایط مطلوبی برای کشور رقم خورده است و امروز نیز بیش از پیش نیازمند وحدت و همدلی هستیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار