گروه : دسته‌بندی نشده

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از تجهیز بیمارستان شهید انصاری رودسر به یک دستگاه سی تی اسکن ۱۶اسلایس خبر داد و گفت: طی ماه‌های اخیر، چهار دستگاه سی تی اسکن به بیمارستان های گیلان اختصاص یافته است.

به گزارش پایگاه خبری کاشف خبر ، دکتر ارسلان سالاری، امروز پنجشنبه از تجهیز بیمارستان شهید انصاری رودسر به یک دستگاه سی تی اسکن خبر داد و اظهار کرد: یک دستگاه سی تی اسکن ۱۶ اسلایس برند نیوسافت برای نخستین بار وارد بیمارستان شهید انصاری رودسر شده است.

وی با بیان اینکه در گذشته بیماران نیازمند این خدمت به ناچار باید به بخش خصوصی شهر های همجوار و یا مراکز درمانی مرکز استان مراجعه می‌کردند، افزود: این دستگاه به ارزش ریالی ۱۵ میلیارد ریال از طریق هیئت امناء صرفه جویی ارزی خریداری شد و به زودی در بیمارستان نصب و راه اندازی می‌شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه جانمایی استقرار سی تی اسکن در بیمارستان شهید انصاری رودسر تعبیه شده، گفت: برای آماده سازی فضای فیزیکی استقرار سی تی اسکن در این بیمارستان ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار صرف شده است.

دکتر سالاری با بیان اینکه قیمت واقعی یک دستگاه سی تی اسکن ۳۷ میلیارد ریال بوده، افزود: با رایزنی های صورت گرفته با هئیت امنای صرفه جویی ارزی و استفاده از ارز دولتی ۲۰ میلیارد ریال تخفیف در خرید این دستگاه اعمال شده است.

وی با بیان اینکه در تلاشیم تا تجهیز و توسعه زیرساختهای درمانی در گیلان ادامه داشته باشد، گفت: سی تی اسکنی که امروز در بیمارستان شهید انصاری رودسر اختصاص یافته چهارمین دستگاهی بوده که در ماه های اخیر توانسته ایم در جهت تجهیز بیمارستانها به استان وارد کنیم.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کاشف خبر | پایگاه خبری استان گیلان و شهر لاهیجان