کد خبر: 509 | تاریخ انتشار: 10:49:00 - دوشنبه 16 سپتامبر 2019 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

دستگیری کلاهبردار مامور نما در گیلان

فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری کلاهبردار مامور نما که برای دریافت وام از فردی ۵۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کاشف خبر ؛ سرهنگ “رضا کوهستانی” در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر اینکه شخصی با معرفی خود به عنوان مامور اطلاعات و داشتن نفوذ جهت اخذ وام، از وی مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات و تعقیب سرنخ‌ها با هماهنگی مقام قضائی، متهم مورد نظر را در یک عملیات غافلگیرانه در منزلش دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: متهم در بررسی فنی پلیس به بزه انتسابی خود مبنی بر کلاهبرداری از طریق معرفی خود به عنوان مامور اطلاعات و اخذ مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال وجه نقد از شاکی برای دریافت وام یک میلیارد ریالی اعتراف کرد

فرمانده انتظامی شهرستان صومعه‌سرا با بیان اینکه متهم ۳۲ ساله پس از تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد به شهروندان توصیه کرد، ضمن مراقب از خود در برابر افراد شیاد و کلاهبردار، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را از طریق مرکز فوریت‌های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند./برنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار