گروه : دسته‌بندی نشده

 ۱۰ پروژه شهرداری رضوانشهر به صورت همزمان با حضور فرماندار، دادستان، شهردار، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی، اعضای شورای شهر و روسای ادارات این شهرستان افتتاح گردید.
شهردار رضوانشهر در این مراسم بیان داشت: مجموعه مدیریت شهری رضوانشهر در اجرای پروژه های عمرانی خود بر عدالت در توزیع پروژه ها و نیز تمرکز بیشتر بر بخشهای کمتر برخوردار تاکید فراوان دارد که نمونه های بارز آن اصلاح وضعیت خیابان سردار جنگل، پیاده راه خیابان شهید رجایی، فرش آسفالت خیابانهای شهید بهشتی و شهید باهنر می باشد که مبین این نگاه ویژه می باشد.
مازیار صفائی افزود: در مراسم امروز ده پروژه شهرداری شامل ساخت پیاده راه سلامت ، احداث بلوار سردار جنگل، المانهای شهری، لوله گذاری جمع آوری آبهای سطحی در ۵ نقطه، فرش موزاییک خیابان امام خمینی، سنگفرش ورودی کوچه های منشعب از خیابان امام، احداث زمین بسکتبال خیابانی با بهره مندی از منابع داخلی شهرداری افتتاح می گردد.
ایشان در پایان ضمن تشکر از حمایتهای بی دریغ مهدی مظفری فرماندار شهرستان و اعضای شورای شهر و مساعدتهای مسئولانه مدیران قضائی شهرستان گفت: امروز به نمایندگی از پرسنل صف و ستاد شهرداری نتایج تلاشهای همکاران سخت کوش و بی ادعای خود را به شما گزارش میدهم .
مهدی مظفری فرماندار شهرستان رضوانشهر ضمن ارج نهادن خدمات شهرداری و شورای اسلامی شهر افزود:
شهروندان برای تسریع در روند عمران و آبادانی، پیشرفت و رونق همه جانبه و پایدار شهر به مدیریت شهری کمک کنند. وی افتتاح پروژه های شهرداری را هدیه ای از سوی دولت تدبیر و امید به شهروندان شریف رضوانشهر دانست‌.
در پایان مراسم به پیشنهاد فرماندار شهرستان و به پاسداشت خدمات پرسنل شهرداری، افتتاح پیاده راه سلامت با دستان یکی از پرسنل خدمات شهری صورت گرفت.
از نکات برجسته این مراسم حضور خودجوش شهروندان در کنار مدیران شهرستان و تقدیر پدر یکی از شهدای شهرستان از مجموعه مدیریت شهری بود.

خبرنگار؛فرهنگ کریم خانی

۳

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کاشف خبر | پایگاه خبری استان گیلان و شهر لاهیجان