گروه : فرهنگی

نمایش آیینی “شال برون” کاری از هنرمندان شهرستان لاهیجان به دومین جشنواره منطقه‌ای تئاتر آئینی زیویه _سقز راه یافت.

کاشف خبر / به نقل از روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان ؛ اعضای بازبین جشنواره منطقه‌ای تئاتر آئینی سنتی و آیین های نمایشی زیویه _سقز پس از بررسی ۸۲ اثر نمایشی ارسال شده به دبیرخانه جشنواره ۱۶اثر از ۹ استان کشور را بدون اولویت جهت حضوردر جشنواره معرفی کردند.

نمایش آیینی شال برون به کارگردانی امیر امینی از لاهیجان یکی از آثار راه یافته به این جشنواره است.این نمایش بر اساس واقعیت است و ماجرای آشنایی پسر روس و پسر روستایی با دختر ارباب است که این دو عاشق دختر ارباب می شوند و به رقابت با هم می پردازند …. در این نمایش از آئین شیلون کشی استفاده می شود.

بازیگران این نمایش: امیر امینی ، آرزو علی پور ، احمد شریفی ، علیرضا مرادمند ، مهراب سماک محمدی ، معین گوهری ، آریابد امینی ، سعید نادری ، فاطیما جعفر پور ، سید زینب کیا جمالی ، ندا عباسپور و طاها سراجی

از دیگر عوامل نمایش شال برون: پخش موسیقی :آیدا جوافشان؛ طراح لباس :بهاره جلالی؛ طراحی فضا : آرزو علی پور و امیر امینی؛ منشی صحنه: الناز فیروز؛ مدیر صحنه :نرگس صوفی

این نمایش کاری از گروه آوانگارد و آموزشگاه بازیگری فرهنگستان گیلان است که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان تولید و راهی جشنواره می شود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کاشف خبر | پایگاه خبری استان گیلان و شهر لاهیجان