کد خبر: 235 | تاریخ انتشار: 18:41:30 - یکشنبه 8 سپتامبر 2019 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

وضعیت بازار آهن بسیار خوب است/ صادرات ماهانه ۵۰۰ هزار الی ۱ میلیون تن فولاد/ تحریم‌ها بر روی صادرات ما اثری نگذاشته است

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن، فولاد و فلزات گفت: تحریم ها برروی صادرات اثری نگذاشته و ما هر ماه تقریبا ۵۰۰ هزار تن صادرات داریم که تا یک میلیون تن نیز می‌رسد.

«محمد آزاد»، رئیس اتحادیه فروشندگان آهن، فولاد و فلزات، در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری کاشف خبر، در خصوص وضعیت بازار آهن و فولاد گفت: وضعیت بازار آهن بسیار خوب است چرا که تنها بازاری است که در آن از کمبود عرضه کالا خبری نیست.

وی ادامه داد: ما در زمینه آهن وابسته به واردات نیستیم و حتی در این زمینه صادرات نیز داریم. کارخانجات ما امسال در جهت رونق تولید همت خود را بکار گرفته اند و حتما نسبت به سال قبل ده درصد افزایش تولید، خواهیم داشت.

محمد آزاد با بیان اینکه در این ۶ ماه ابتدایی سال بهتر از مدت مشابه سال گذشته تولید داشته ایم، اضافه کرد: ما هر ماه تقریبا ۵۰۰ هزار تن صادرات داریم که تا یک میلیون تن نیز می‌رسد.

وی بیان کرد: تحریم ها بر روی صادرات ما اثری نگذاشته است البته این مسئله نیز وجود دارد که ما دیگر به کشورهای دور دست جنس نمی‌فرستیم اما به کشورهای همسایه خود مثل عراق، افغانستان و حتی ترکیه جنس فرستاده و معمولا با عرض محلی معاملات خود را انجام می‌دهیم.

رئیس اتحادیه فروشندگان آهن، فولاد و فلزات درباره قیمت ها بیان کرد: میلگرد در بازار بورس حدود ۳۸۰۰ تومان عرضه می‌شود که با مالیات بر ارزش افزوده وارد بازار می‌شود و ۴۱۰۰ تومان به فروش می‌رسد

برنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار