آسیب دیدن ۴۰۰۰ خانه از سیلاب آستارا

در صورت تایید شورای نگهبان ؛ لایحه عفاف و حجاب برای سه سال به صورت آزمایشی اجرا می‌شود

گشت ارشاد به این دلیل شکست خورد و به ضدحجاب تبدیل شد

چرا گیلان اینقدر پیر شده؟/ فریادهای خشمگین طلاق،جای خنده کودکان نشسته چرا گیلان اینقدر پیر شده؟/ فریادهای خشمگین طلاق،جای خنده کودکان نشسته

قاتل سریالی مجازی بازداشت شد

نگاه سیاست زده در یک آکادمی علمی؛ بنیاد نوبل دعوت خود از روسیه و ایران را پس گرفت!

محدودیت تازه برای آرایشگران زنانه

سودجویی از ۵۰۰ نفر به بهانه اخذ اقامت

به دلیل همراهی روی سکو با وزنه بردار اسرائیلی؛ وزنه بردار پیشکسوت گیلانی مادام العمر محروم شد

زنده‌دل، دبیر دوازدهمین جشنواره تئاتر خیابانی شهروند لاهیجان شد

کودکان بار این بی‌مسئولیتی‌ها را به دوش می‌کشند/ آمار بالای استفاده از فیلترشکن در بین کودکان ابتدایی

از هر ۳۶ ازدواج یکی ختم به طلاق می شود !

کد خبر: 23109 | تاریخ انتشار: 14:17:33 - سه‌شنبه 9 مه 2023 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

رشد ۸۸ درصدی حرفه‌آموزی زندانیان در زندان‌های استان گیلان

محمدی اصل مدیرکل زندان های گیلان در کمیته اشتغال که با حضور اعضا در زندان مرکزی برگزار شد ، از افزایش هشتاد و هشت درصدی در حوزه حرفه آموزی در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

کاشف خبر / به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های استان گیلان ، محمدی اصل مدیرکل زندان های گیلان در کمیته اشتغال که با حضور اعضا در زندان مرکزی برگزار شد ، از افزایش هشتاد و هشت درصدی در حوزه حرفه آموزی در سال ۱۴۰۱ خبر داد.
محمدی اصل ، آخرین اقدامات و پیشرفت های حوزه اشتغال و حرفه آموزی ، کمک به ارتقاء سطح اشتغال در راستای تحقق اهداف سازمانی را نیازمند عزمی جدی در روند اقدامات اشتغالزا را ضرورتی اجتناب ناپذیر دانست .

وی در ادامه بهره مندی از تجارب ، توانمندی همکاران در بخشهای مختلف اشتغال و حرفه آموزی و بروز رسانی علمی و عملی را در توسعه و ارتقاء سطح دانش شغلی و حرفه آموزی مددجویان مهم دانست .

مدیرکل زندان های گیلان در ادامه سازمان زندان ها را بعنوان یکی از نهاد حمایتی موثر که نقش بسزایی در باز اجتماعی شدن خانواده ها دارد دانست و بیان کرد، حمایت از گروه هدفی که در معرض انواع آسیب های اجتماعی قرار دارند هدف ما است.
وی با ارائه راه حل های مناسب در راستای برنامه های اشتغال ، آموزش و بکارگیری در زمینه اشتغال خانواده هایی که سرپرست آنان در حال تحمل کیفر هستند را بهترین گزینه برای رسیدن به اهداف سازمانی در قبال گروه هدف دانست .

وی با اشاره به اهمیت آمار و اطلاعات صحیح در برنامه ریزی و اقدامات علمی و عملی ، به روزرسانی و ارائه آمار صحیح اشتغال زندانیان را امری ضروری در تصمیم گیری و سیاست های ابلاغی سازمانی دانست که می تواند در رشد برنامه های اشتغال و حضور کار آفرینان و پیمانکاران در این حوزه موثر باشد.

محمدی اصل توانمندسازی مددجویان را که منجر به حفظ کیان خانواده و ارتقاء سطح امنیت اجتماعی را به همراه خواهد داشت را نیازمند عزمی جدی در مشارکت و هم افزایی سایر سازمان ها و نهادهای حمایتی بیان کرد و گفت : در جهت تأثیر مثبت ،توسعه زیرساخت های لازم برای حضور هر چه بیشتر کار آفرینان و پیمانکاران در زندان ها مهیا است.

محمدی اصل از حمایت های ارزنده و مستمر مقامات قضایی در جهت اعطای تسهیلات حقوقی به مددجویان مخصوصا اعزام آنان برای اشتغال ابراز خرسندی کرد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار