گروه : دسته‌بندی نشده

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری با بیان اینکه سامانه برخط احراز هویت، از محورهای مهم دولت الکترونیک است، گفت: با استفاده از این سامانه‌ی رایگان و برخط، دیگر نیازی به ارائه کارت ملی ارباب رجوع جهت احراز هویت نیست.

به گزارش کاشف خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ سعید زاهدی در جلسه شورای هماهنگی فناوری اطلاعات استان با اشاره به اهمیت توسعه دولت الکترونیک، اظهار داشت: الکترونیکی کردن خدمات قابل ارائه دستگاه ها ضمن کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در وقت، موجب افزایش رضایتمندی عمومی شده است.

وی با بیان اینکه سامانه بر خط احراز هویت را از محورهای مهم دولت الکترونیک دانست و گفت: با استفاده از این سامانه رایگان و برخط، دیگر نیازی به ارائه کارت ملی ارباب رجوع جهت احراز هویت نیست.

مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت افزود: در سالجاری با همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و دستگاه‌های اجرایی استان همچون سال‌های گذشته نمایشگاه الکامپ گیلان برگزار می‌شود که در بخشی از این نمایشگاه دستاوردهای دولت در حوزه الکترونیکی‌کردن خدمات به نمایش گذاشته خواهد شد.

گفتنی است در این جلسه نمایندگان دستگاه‌های اجرایی همچون آبفا، بهزیستی و توزیع برق استان به معرفی خدمات الکترونیکی و سامانه‌های خود پرداختند و از سوی شرکت مخابرات نیز در خصوص زیرساخت‌های جدید ارتباطی غیر اشتراکی جهت یکپارچه‌سازی ستاد و شعب ادارات توضیحاتی ارائه شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری کاشف خبر | پایگاه خبری استان گیلان و شهر لاهیجان