کد خبر: 1424 | تاریخ انتشار: 13:32:09 - جمعه 11 اکتبر 2019 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

شرفی: ۸۰ درصد بازیکنان استقلال در حد لیگ سه هستند

پیشکسوت فوتبال گفت: استقلال همواره بازیکنان بزرگی داشته که در فوتبال ایران برای خود اسم و رسم بزرگی داشتند اما اکنون تعداد زیادی از بازیکنان این تیم به جای پوشیدن پیراهن استقلال باید در لیگ دسته سه توپ بزنند.

«اصغر شرفی» روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی کاشف خبراظهار داشت: متاسفانه استقلال به یک تیم معمولی تبدیل شده و در این فصل عملکرد خوبی از خود بر جای نگذاشته است.

وی افزود: استقلال همواره بازیکنان بزرگی داشته که در فوتبال ایران برای خود اسم و رسم بزرگی داشتند اما اکنون ۸۰ درصد بازیکنان این تیم به جای پوشیدن پیراهن استقلال باید در لیگ دسته چهارم توپ بزنند.

پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد: فوتبالی که این تیم تا بازی‌های اخیر به نمایش گذاشته است کیفیت لازم را نداشته و از نظر فنی قابل قبول نیست.

شرفی تاکید کرد: درباره استراماچونی (آندره‌آ) حرفی ندارم فقط می‌گویم اگر می‌خواهید یک مربی را مورد ارزیابی فنی قرار دهید باید کارنامه او را در گذشته و در تیم‌هایی که مربیگری کرده مرور کنید بعد متوجه می‌شوید وی مربی موفقی بوده است یا خیر.

وی تصریح کرد: با این روندی که از استقلال مشاهده کرده‌ایم بعید به نظر می‌رسد این تیم در لیگ نوزدهم مدعی قهرمانی باشد.

مربی اسبق تیم ملی در پایان گفت: در شرایط فعلی استقلال مدیریت این تیم نقش تاثیرگذاری دارد زیرا اشتباهات زیادی در انتخاب‌های خود مرتکب شده است./ایرنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار