کد خبر: 12600 | تاریخ انتشار: 9:21:00 - چهارشنبه 6 اکتبر 2021 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

خدمت مضاعف و گسیل کردن خدمات رفاهی در روستاها یکی از مهمترین اولویت‌های دولت است/حضور در بین مردم و بررسی مشکلات آنان مهمترین وظیفه مسئولان است

فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان لاهیجان به منظور بررسی آخرین وضعیت راه های روستایی و احصا مشکلات روستانشینان با حضور در روستای سراش از توابع بخش مرکزی این شهرستان از وضعیت جادهای این روستا بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کاشف خبر ،یکی از راه های بررسی مشکلات مردم حضور در جمع آنان و بررسی آخرین وضعیت راه ها و مطالبات مردمی است که در همین راستا فرماندار لاهیجان بهمراه نمایند مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس، داداستان، معاون عمرانی، بخشدار مرکزی، رئیس آبفای روستایی، رئیس جهاد کشاورزی، راهداری و راه و شهرسازی و برخی روسای ادارات این شهرستان با حضور در روستای سراش بازدید و با ساکنین این روستا دیدار و گفت وگو کرد. در این بازدید یک روزه فرماندار و مسئولان شهرستان لاهیجان به منظور بررسی آخرین وضعیت راه روستایی و احصا مشکلات روستانشینان ضمن دیدارهای مردمی آخرین وضعیت راه های روستایی بخش مرکزی را مورد بازدید قرار داده و دستورات لازم را به اداره راهداری در فصل زمستان دادند. یونس محمودی در این بازدید در روستای سراش به خدمت رسانی به مردم اشاره کرد و گفت: آنچه امروز برای دولت اولویت دارد خدمت مضاعف و گسیل کردن خدمات رفاهی در روستاهاست. وی افزود: رفع مشکلات راه های ارتباطی، تامین آب شرب سالم و بهداشتی و ایجاد زمینه های مختلف شغلی به خصوص دامداری و دامپروری در منطقه باعث افزایش بحث مهاجرت از شهر به روستاها خواهدشد. وی اظهارکرد: در حوزه آبرسانی به روستاها خدمات ارزشمندی از سوی دولت و نظام در طی چهار دهه گذشته صورت گرفته است که همه این خدمات به برکت انقلاب اسلامی صورت گرفت. محمودی در ادامه اظهارکرد: حضور در بین مردم و بررسی مشکلات آنان مهمترین وظیفه مسئولان است و امیدواریم اعتبارات در سال آینده به گونه ای باشد که بشود مشکلات روستاها به بهترین شکل ممکن رفع و از میزان دغدغه های آنان بکاهیم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار