رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد؛ افزایش سه تا پنج برابری بیماران کرونایی در گیلان

اولین جلسه شورای اداری سال جاری برگزار شد

پیام فرماندار لاهیجان به مناسبت ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران

پیام فرماندار لاهیجان به مناسبت فرارسیدن روز جوان

مراسم بزرگداشت شهید عرصه نظم و امنیت سرگرد شهید بابک حقانی فر

اختتامیه اولین جشنواره جوان خلاق لاهیجی

مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی لاهیجان

طرح اولین مرحله تزریق واکسیناسیون کوید۱۹ ویژه سالمندان در آسایشگاه سالمندان رشت

مامور قلابی در دام پلیس امنیت عمومی گیلان

ضرورت اهتمام مردم و مسئولان شهرستان‌های با وضعیت نارنجی برای بهبود شرایط / رونق کسب‌وکار باید صرفاً با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باشد/ اصناف در مراعات پروتکل‌ها، پیشقدم شوند/ برای استفاده همگان از بسترهای دولت الکترونیک، آگاهی‌افزایی صورت گیرد

علی مطهری اعلام کاندیداتوری کرد

لغو مرخصی و ماموریت های مدیران و کارکنان مرتبط با دستگاه‌های بحران شهرستان لاهیجان

کد خبر: 10219 | تاریخ انتشار: 11:50:08 - دوشنبه 1 مارس 2021 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

هیچ مدیری در شهرستان حق ندارد با استفاده از جایگاه و بیت المال در انتخابات موضع گیری کند

نماینده عالی دولت در شهرستان لاهیجان به پوشش ۹۰ درصدی بیمه سلامت و تامین اجتماعی در لاهیجان خبر داد و ضمن انتقاد از عدم استفاده مدیران شهرستان از طرح جامع دولت الکترونیک گفت: از مهمترین مزایای طرح دولت الکترونیک کاهش هزینه ها ، عدم توقف ارباب رجوع در ادارات و دفع مفاسد اقتصادی و اداری است.

وی خاطرنشان کرد: دولت الکترونیک می تواند با شفاف سازی و مستند سازی فعالیت ها زمینه و بستر بسیاری از فسادهای احتمالی را جلوگیری کند.

وی با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات مهم در سال ۱۴۰۰ تصریح کرد: تعدد و تکثر نامزدان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا می تواند از یاس و نا امیدی جلوگیری کند.

محمودی تصریح کرد: انتخابات و مشارکت و حضور حداکثری، ضامن امنیت سلامت، معیشت ، ابهت و اقتدار جمهوری اسلامی و نظام است.

نماینده عالی دولت در لاهیجان با اشاره به بیان رهبر معظم انقلاب در انتخابات گذشته مبنی بر این که ” هر کس نظام را دوست دارد ، با قدرت و صلابت در انتخابات شرکت کند” تاکید کرد: هیچ مدیری در سطح شهرستان حق ندارد با استفاده از جایگاه و بیت المال له و علیه نامزدان انتخابات موضع گیری حمایتی و مخالفتی داشته باشد.

وی با تاکید بر لزوم اجرای مر قانون تصریح کرد : همه مدیران در همه سطوح و کارمندان بایستی امانت دار و مجری قانون باشند و کسی حق ندارد خلاف قانون رفتاری داشته باشد.

وی همچنین از مدیریت جهاد کشاورزی خواست که نسبت به تامین نهاده و کود به میزان مورد نیاز کشاورزان بویژه در ایام تعطیلات نوروزی اقدام واطلاع رسانی کند.

محمودی همچین با اشاره به ضرورت مراقبت و نظارت بر بازار بویژه قیمت و کیفیت خدمات تصریح کرد: شخصا همراه مدیران مرتبط با ستاد تنظیم بازار ، از وضعیت بازار بازدید میدانی داشته و تصمیمات متقضی را با کمترین زمان ممکن خواهیم گرفت.

وی اظهار داشت: نظارت بر تخلفات ساختمانی و تجاوز به منابع طبیعی باید به طور جدی مورد نظر مسئولان شهرستان باشد.

فرماندار لاهیجان همچنین تامین سوخت مورد نیاز کشاورزان و واحدهای تولیدی را از وظایف بسیار مهم مدیران مرتبط در ایام تعطیلات سال جدید عنوان و خواستار برنامه ریزی قبل از شروع تعطیلات شد.

فرماندار لاهیجان در ادامه افزود ۵۰ درصد اراضی شهرستان زیر شخم زمستانه رفتند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان لاهیجان در این جلسه گفت: در یک ماه اخیر از ۴۲۰ شهروند تست PCR گرفته شده که ۱۰۲ تست مثبت بوده اند.

نجف زاده افزود : از آغاز طرح حاج قاسم سلیمانی ۸ تیم به طور متناوب از بیش از ده هزار واحد صنفی بازدید داشتند و ۸۹۹ واحد صنفی اخطار دریافت کردند و ۱۶ واحد صنفی به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب شدند.

وی استفاده از ماسک را بین خدمات دهندگان ۸۱% و خدمات گیرندگان ۸۰% اعلام کرد و میزان فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان را ۸۰% عنوان داشت و گفت : در طرح غربالگری سالمندان در شهرستان بیش از هزار و پانصد سالمند غربال شدند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار