بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان ها و مرکز ۱۶ ساعته کرونای شهرستان لاهیجان

جدیدترین رنگ بندی کرونایی استان گیلان تا ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد؛ افزایش سه تا پنج برابری بیماران کرونایی در گیلان

نماز اول وقت در زندانها را درمانگر برنامه های اصلاحی و تربیتی دانست

نشاط و شادمانی توام با ورزش در سبک زندگی ، پویایی و افزایش امید به زندگی زندانیان موثر است

کاندیداتوری نماینده اسبق آستانه اشرفیه در انتخابات میان دوره ای مجلس

حذف دفترچه‌ های بیمه سلامت از اردیبهشت ماه

تحدید نخبگی تهدید نخبگان

پیام تبریک رئیس سازمان چای کشور به مناسبت روز جمهوری اسلامی

پیام فرماندار لاهیجان به مناسبت ۱۲ فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران

غول های عروسکی پیام آور شادی در لاهیجان شدند

اشتغال محصول فرایند مهارت آموزی مددجویان در زندانها است

کد خبر: 10177 | تاریخ انتشار: 16:19:35 - چهارشنبه 24 فوریه 2021 | بدون نظر | پرینت این مطلب پرینت این مطلب |

مراسم آزاد سازی زندانیان زندانهای گیلان در جشن بزرگ پویش نذر هشتم

کاشف خبر / به مناسبت میلاد پربرکت مولود کعبه حضرت علی (ع) پویش نذر هشتم با آزادی تعداد ۸۱ نفر از زندانیان توسط خیرین گروه جهادی و انجمن های حمایت سیزده گانه و ستاد دیه استان گیلان به آغوش گرم خانواده باز می گردند.

محمدی اصل مدیر کل زندانهای استان گیلان در حاشیه این مراسم ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت ولادت امیرالمؤمنین (ع)گفت: در دومین مرحله از آزاد سازی زندانیان در پویش نذر هشتم که هشتم هر ماه با توسل به ثامن الحجج در زندان‌های گیلان برگزار می گردد؛ توانستیم در دومین مرحله با کمک خیرین گروه جهادی و مدیران عامل انجمن‌های استان گیلان تعداد ۸۱نفر زندانی آزاد و به آغوش گرم خانواده خود باز گردند.

وی ضمن تشکر از خیرین جهادی مردم گیلان زمین افزود: خیرین علاوه به کمک به آزادی زندانیان کمک بیشتری به خانواده آنان می‌کنند و آن کمک بازگشت سرپرست خانواده در حال تحمل کیفر به کانون گرم خانواده است. که این منش یک فرهنگ در کشور ایران اسلامی است و در جای جای این مرز و بوم خیرین گروه جهادی با عشق و علاقه اقدامات خداپسندانه را به یادگار می گذارند.

مدیرکل زندانهای گیلان با بیان اینکه توانستیم با آزادی زندانیان حتی شغلهای مختلف برای آنان ایجاد نماییم و سرمایه اولیه کسب و کار را در اختیار آنان قرار دهیم گفت: با پیگیری‌های بعمل آمده توانستیم در مراسم امروز چرخ خیاطی صنعتی ، ترازوی دیجیتال در اختیار مددجویان نسوان ومردان از طریق بنیاد تعاون و مراقبت بعد از خروج قرار دهیم و همچنین اشتغال مولد مددجویان محکوم در زندانهای گیلان را ۵۴ درصد عنوان کرد.

محمدی اصل با تاکید بر اولویت‌های دو ازده گانه سازمان زندانها که می‌بایست در راس کارها قرار گیرد گفت: برنامه های اصلاحی و تربیتی در زندان‌های گیلان با حضور گروهای جهادی رنگ و بویی ارزشی پیدا نموده و با حضور این گروه‌ها در بحث اخذ رضایت در کنار مددکاران زندان‌ها تحولی شگرف بوجود آمده که اینها را باید به فال نیک گرفت زیرا اهمیت گروه جهادی مساوی است با عمل خالصانه؛ پویش عشق ‌و ایثار ‌؛ آبادانی و صدای تعلیم و تربیت در زندان‌های ما است و خروجی این کارها را می توان در همین نذر هشتم به واقع رویت نماییم.

شایان ذکر است در پایان برنامه به تمامی خانواده های زندانیان کارت هدیه و هدیه هایی به رسم یادبود اهدا شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر


آخرین اخبار